Konečně příběh Vysokoškoláků! Škoda, že se jich nesešlo víc, neboť vysokoškolské koleje, co si budem povídat - to je „přebírání na entou.“ Tento vzpomínkový příspěvek přišel od čtenářky Lucie.

Zdravím a zasílám také příspěvek:

Stalo se to ještě za dob vysokoškolských studií, kdy jsem 3 kamarádky vyrážely po večerech objevovat krásy velkoměsta. V jedné hospůdce se kamarádce zalíbil číšník. Vždy pro nás platilo pravidlo, že která si první vybere, ostatní už se mohou pouze koukat. I já jsem toto pravidlo ctila a chlapce vymazala ze seznamu možných adeptů. Do hospůdky jsme chodily celkem často, s daným číšníkem se seznámily a občas i naplánovali nějaké pokračování po zavíračce v hospodě. A protože se daný pán pořád k ničemu neměl, snažila jsem se mu kamarádku dohazovat – mluvila jsem o ní v superlativech, nenápadně mizela a nechávala je samotné apod. Po nějaké době mě kamarádky upozornily, že se sice snažím dohazovat velmi hezky, ale že dotyčný pán kouká spíš na mě než na kamarádku a že bych asi měla přestat. A tak jsem se na daného mládence podívala i jinýma očima a přišla na to, že je celkem pohledný, vtipný a že by stál „za hřích“. Inu, daly jsme s kamarádkou řeč, ona mi ho povolila a já s tím chlapcem začala chodit.

Období to nebylo moc lehké, kamarádka do něj byla platonicky zamilovaná a nedělalo jí dobře, když jsem o nás mluvila. A ani mě z toho nebylo nejlíp. Nicméně jak čas běžel, vše se usadilo a teď už to bude 12 let, co jsme spolu. A s kamarádkou se stále vídáme a ona si s mým mužem si velmi dobře rozumí.

Lucka

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

_______________

Milá Lucko, moc děkuji za nahlédnutí do studentského života, - ale jen bych si dala pozor na tu kamarádku, ať Vám to po letech nevrátí. :)

Pěkný víkend

Saša

Téma dnešního dne 2. září 2011 zní: Přebírání partnerů

  • Svinstvo je přebrat manžela nebo přítele své sestře či kamarádce
  • Svinstvo je odloudit od rodiny tátu od dětí
  • Svinstvo je pohrávat si ženatým mužem jako kočka s myší

Ale život není jen procházka růžovým sadem s pevně stanovenými pravidly. Život je věčný boj mezi muži i ženami (a ženami a ženami :)).

  • Dokázala byste jít za svou láskou přes mrtvoly?
  • Znáte případ, kdy dívka přebrala chlapce své sestře nebo kamarádce?
  • A nebo ještě dál, už manžela?
  • Jaký je váš pohled na tyto ženy?
  • Zastáváte názor, že na to musí být vždycky dva?
  • Udělala jste něco takového Vy sama? (třeba studentské lásky)

Nebudu vás více trápit otázkami, nechám prostor vašim příběhům, ať už vlastním, nebo těm z odposlechu.  

Vzpomínejte, nadávejte, nebo obhajujte. Na vaše příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Jedna z vás opět obdrží malý dárek: knihu od londýnského autora Davida Whitehouse s příznačným názvem k dnešnímu tématu: Postel a pleťové čistící mléko od kosmetiky Ryor – abyste měly krásnou pleť za každých okolností. :)

darecekk

 

Reklama