Rodina

Čtenářka Lucie byla šprtka

Jak vzpomíná na své školní začátky čtenářka Lucie, to se dočtete v této novince. Přiznává se, že do šesté třídy byla šprtka, pak ale... ale víte co, přečtěte si to v jejím příspěvku!

Následující text zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Lucie...

Do školy jsem se velice těšila a bavila mne asi tak do páté třídy. Zbožňovala jsem hlavně vlastivědu, kdy jsem se vždy chtěla o různých zemích či městech naučit něco navíc a vždy jsem se hlásila, aby mne učitelka vyvolala. Vlastně jsme tak soutěžily s "kolegyní" v lavici, kdo toho bude vědět více a vždy jsem po vyzkoušení dostala jedničku s hvězdičkou. Šprtka no... Zato jsem nesnášela tělocvik, to převlékání a pak hlavně šplh, či cvičení na hrazdě... hrůza. Od šesté třídy se to již změnilo, do školy jsem pak ráda nechodila, už mě nebavilo učit se...

Lucie

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Zápis! Jak jste začínaly?

Zavzpomínejte, milé čtenářky, na své školní začátky!

Právě probíhají zápisy do prvních tříd. Posílejte mi dnes své vzpomínky na vaše školní začátky. Jak probíhal váš zápis? Jak úspěšné jste byly v první třídě? Co vás ve škole nejvíc bavilo a co vás naopak otravovalo? To všechno mi pište k dnešnímu tématu na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Pokud chcete mít šanci na dárek, totiž stylový bílý penál my.cose a červenou propisku GRAFO, dbejte, aby byl váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

cena

   
24.01.2011 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [4] daddyska [*]

  SNÍŽEK — #2 taky tak Sml15

  superkarma: 0 24.01.2011, 22:25:40
 2. avatar
  [3] BastMetztli [*]

  SNÍŽEK — #2 to my jsme vždy šplhali ve dvojicích a já s kolegou či kolegyní při šplhu po laně či tyči vždycky krafala. No, koulali jsme na sebe, krafali a byli jsme nahoře.Sml30

  superkarma: 0 24.01.2011, 17:34:01
 3. avatar
  [2] SNÍŽEK [*]

  šplh jsem se nikdy nenaučila Sml23

  1. na komentář reaguje BastMetztli — #3
  2. na komentář reaguje daddyska — #4
  superkarma: 0 24.01.2011, 17:26:23
 4. [1] dadma [*]

  Tak tělocvik mě také nebavil.Vlastně vůbec mě nebavily výchovy.Ve vyšší třídě když jsem mohla ,tak jsem se nějak ulila.Měla jsem ráda češtinu,tehdy ruštinu(jiný jazyk nebyl)zeměpis,přírodopis.

  superkarma: 0 24.01.2011, 14:34:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme