Čtenářce Lissey můžeme jen závidět: svou proměnu totiž zvládne zcela sama, nepotřebuje vizážistku ani stylistku. Je spokojená ve sportovním outfitu a jen někdy „otevře tři oříšky“. Má náš obdiv!

Asi nejsem dost odvážná na nějakou radikální změnu. Hrozně ráda koukám na různé proměny čtenářek, na proměny v televizi i v dámských časopisech. Obdivuji ty, které nemají úplně „modelkovské“ proporce ani věk, přesto se odhodlají k zásadní změně a ještě se nechají statečně vyfotit do časopisu či pózují před kamerami. Já jsem spíše sportovní typ. Občas se sama proti sobě „vzbouřím“, vyzuji mokasíny a kecky, nazuji jehlové lodičky, barevné legíny, sukně a halenky… Kolegyně mě pochválí, kolegové ještě více, ale já po týdnu opět sáhnu po džínách a tričku. Ne že bych na sebe nedbala, to v žádném případě, ale načančaná paní v elegantním kostýmku a dokonalým účesem ze mě asi nikdy nebude. Ne, že by se mi to nelíbilo.. líbí se mi to moc, ale já se tak prostě necítím dobře, nejsem to úplně já. Jako bych byla převlečená za někoho jiného.

Mám ráda kvalitní věci. Mám dost pěkného oblečení, bot, kosmetiky, doplňků, ráda se líbím, ráda slyším, že mi to sluší, ale když mám na sobě kalhoty, kostkovanou košili, koženou bundičku či sako, tak se cítím skvěle. Každá zásadní změna, ke které jsem se odhodlala, byla vždycky jen na velmi krátkou dobu. Manžel mi říká, že se mu líbí právě ten můj zažitý klasický styl, že si s nějakou změnou nemám lámat hlavu. A tak aspoň několikrát do roka využiji návštěvy divadla či plesu, vyčešu vlasy  nahoru, navléknu náhrdelník, obléknu dlouhé šaty či kostým a ty krásné, černé lodičky s vysokým podpatkem a na pár hodin se jako Popelka stanu tak trochu někým jiným. Ráno všechno pečlivě poskládám a uklidím a s radostí navléknu džíny a mikinu a s nimi i jistotu, že se budu celý den cítit fajn.. že tohle jsem já. Lissey. 

Milá Lissey, tak k Vám není co dodat - víte přesně, co chcete, a máte jasno jako málokterá žena. Zřejmě máte ráda sama sebe takovou, jaká jste - to je dobře, jen tak dál! Nejdůležitější je cítit se dobře, třeba i v tričku a džínách, a když vás to přestane bavit, zahrát si občas na Popelku, to asi potřebuje každá žena. A nákupy kvalitních věcí taky chválím!

Anai

 Na vaše příspěvky a dotazy se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Aby se vám lépe psalo, položím vám pár otázek.

  • Už jste uvažovala o proměně? Vyzkoušela jste proměnu u Anai? S jakými pocity?
  • Vyhledala jste někdy vizážistku, nebo poradkyni v oblasti barvové typologie?
  • Chtěla byste poradit s líčením, péčí o pleť? Obraťte se na Zuzanu!
  • Čeká vás v nejbližší době nějaká událost, při které chcete vypadat obzvlášť hezky?
  • Sledujete proměny v časopisech, nebo televizi? Jak se vám líbí?
  • Máte chuť do něčeho podobného jít?
  • Jaký je váš názor na proměny vizáže?

Pište, ptejte se a sdělujte své dojmy.

Na vaše příspěvky se s Anai moc těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy, když nám pošlete příspěvek?

Zítra odměníme dvě čtenářky: ski dream BB Cream Od Oriflame

bb

 

Reklama