.

Čtenářka Lída: Měl černé na bílém,že jezdím rychle

Cestování

Čtenářka Lída: Měl černé na bílém,že jezdím rychle

Svému manželovi vytřela zrak čtenářka Lída, která nám poslala další příspěvek na dnešní šťavnaté téma. Gratulujeme k vlastnímu vozítku i k odvaze překonat z řízení strach!


Já si vždy myslela,že jako řidič nikdy nesednu za volant,prostě že nemám na to vůbec řidičák udělat.Ale do doby kdy jsem o tom začala uvažovat a můj ješitný manžel mi ze strachu,že budu chtít pak také za volant,řekl jednu větu co mě nakopla.Jeho slova,že ho nikdy neudělám a vyhodím zbytečně peníze mi dodaly odvahy a šla jsme do toho.
Ale vybrala jsme si tu nejhorší možnou dobu,kdy se před lety předělávaly testy z jené odpovědi na více odpovědí.Takže jsem se učila oboje testy,staré aby jsem mohla udělat připouštěcí testy a jít za volant,nové ještě autoškola neměla.Pak jsem se učila nové testy,aby jsem je uměla správně na zkoušky.Měla jsem v té době tři děti školou povinné a zaměstnání na třísměnný provoz.Učit se,zvládnout jízdy,zaměstnání,děti a celou domácnost byli celkem náročné.Ale vyplatilo se,testy jsme zvládla na poprve a na plný počet bodů.Manžel ani raděj nemluvil,neboť mu bylo jasné,že budu chtít řídit.
První jízda s manželem jako spolujezdcem dopadla neslavně,na křižovatce mi auto ucouvlo a rozbila jsem si světlo o těsně z amnou nalepený autobus.Po prohlídce škod manželem mi bylo řečeno "autobusu se nic nestalo,my máme světlo v prdeli,jeď dál!"No,ale nedalo se s ním jezdit,kecal mi do řízení a já klidný člověk ho nechala,ale jezdit jsem s nim nechtěla.Pak mi řekl,že jezdím pomalu,než mu doručili předvolání za rychlou jízdu v obci.Měl černé na bílém,že jezdím rychle a mě to tehdy stálo 500kč.
O té doby jsme už žádný ťukanec neměla a jezdím často,někdy i denně.Dokonce si dal říct a pořídil mi mé vlastní auto a tak mohu se synem vyrážet na výlety za jeho oblíbenými zvířátky.

Lída

Text nebyl redakčně upraven


 

Dnešní téma zní: NEKECEJ MI DO ŘÍZENÍ!

Povídáme si o tom, zda vám, nebo naopak vy někomu mluvíte do řízení a proč. Otázky tedy zní:

Své příspěvky a náměty můžete i nadále posílat na e-mailredakce@zena-in.cz


Vítězka nejlepšího příspěvku získá půvabnou kosmetickou řadu od společnosti AVON, ve které je luxusní tělový olej ve spreji a krém na ruce a nehty - nail experts (viz. Obrázek níže)

 

Avon cena

   
04.03.2011 - Příběhy - autor: Eva Dömény

Komentáře:

 1. [5] Králíček4 [*]

  bonda — #3 Bondo,ono to bylo s koupí auta pro mě trošku jinak.Manžel pracuje od nevidím do nevidím,malej syn neustále nemocen,bydlení na vesnici kde lékařka je pouze 3x týdně 2h.Dojíždění k různým lékařům a za nákupy bylo náročné a někdy vyčerpávající když jsem ho nesla k lékařce v horečkách na zádech.Takže více méně bylo auto pro mě nutností.No tak já místo vysněného malého autíčka dostala naše původní a manžel si sehnal lepší pro sebe.Ale já jsem spokojená,kam potřebuji se dostanu a o tom to je.A bod mi ještě nesebrali ani jeden a pokuta byla první a poslední za deset let co jezdím.

  superkarma: 0 04.03.2011, 15:59:37
 2. [4] Králíček4 [*]

  Altamora — #2 Altamoro,já se rychlou jízdou nechlubím,malá obec to nebyla bylo to město a asi jsem se snažila přispůsobit jízdě jiných,předjížděli mě a já si nepohlídala tachometr.Byla to chyba za kterou jsem jako začínající řidič zaplatila a od té doby si dávám pozor.A ruku na srdce,osobně bych ráda viděla řidiče,který nikdy nepřekročil rychlost.

  superkarma: 0 04.03.2011, 15:50:41
 3. avatar
  [3] bonda [*]

  Jejda, takového manžela bych chtěla mít, aby mi koupil auto jen pro mě. Ach jo, když jsem chěla jezdit, musela jsem si po 30ti letech obnovit řidičák a koupit si auto samaSml15Sml80

  1. na komentář reaguje Králíček4 — #5
  superkarma: 0 04.03.2011, 14:41:28
 4. avatar
  [2] Altamora [*]

  Chlubit se rychlou jízdou v obci Sml68

  1. na komentář reaguje Králíček4 — #4
  superkarma: 0 04.03.2011, 14:39:05
 5. avatar
  [1] Introvertka [*]

  Udělala jste dobře, že jste se překonala. Já jsem si kdysi nedokázala představit, že bych se ocitla za volantem na vozovce a teď jezdím jako drak Sml70

  superkarma: 0 04.03.2011, 14:35:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme