Už ve čtvrtek odpoledne přišel první příspěvek od paní Libuše. Dodala si odvahy a přiznala se v něm, že se zamilovala do manžela své sestry? A že by byla mrcha? Já myslím, že v tomto případě ani ne.

Dobrý den, dodala jsem si odvahy a posílám příspěvek na téma Přebírání partnerů

Označení mrcha a potvora jsem si vyslechla a ještě asi vyslechnu stokrát, od své vlastní sestry, vzala jsem si totiž jejího manžela, takže vlastně mého švagra. Jak k tomu došlo? Zcela jednoduše. Moje sestra nebyla nikdy žádná světice a i když už byla vdaná a měla dítě, za mužskýma lítala pořád. Můj švagr byl paroháč už pár dnů po svatbě, všichni o tom věděli, ale nikdo mu to neřekl. Majka, tedy moje sestra byla v tomhle obratná, vždycky ho nějak ukecala. Já jsem o pět let mladší než sestra, když jsem ji někdy řekla, proč to dělá, že má tak hodného muže, jen mi odsekla, co je mi do toho, ať se starám sama o sebe. Mají jedno dítě, Marušku, dnes je jí devět let, většinu času trávila s taťkou a nebo pak se mnou, protože jsem ji často hlídala.

Pro Marušku si pak ke mně chodil víc švagr, než sestra, protože ta mu mockrát zavolala, že se ještě chvilku zdrží, ať ji vyzvedne sám. Jednou takhle zase přišel a řekl mi, že ví, že ho Majka podvádí, ale že neví co s tím má dělat, že mu slibovala , že už to nikdy neudělá, ale je to pořád stejné. Bylo mi ho líto, ale sestra je sestra, nemůžu jít přece proti ní i když je taková,  snažila jsem se ho nějak uklidnit, že to bude dobré, ať si spolu pořádně promluví, ale on si najednou opřel hlavu o moje rameno. Začali jsme se líbat. Rychle jsme ale ucukli a uvědomili si, co se stalo, ale bylo to silnější než my dva. Začali jsme se spolu scházet, jezdili na výlety společně s Maruškou a bylo nám spolu fajn. Sestře to nevadilo, byla ráda, že má z krku manžela i dceru a že má větší volnost, nenapadlo jí, že bychom my dva mohli spolu něco mít. Prasklo to když malá Maruška zcela nevinně doma prohlásila, že se tatínek s tetou líbal. Majka, která má sama máslo na hlavě, se  rozzuřila do nepříčetna, nadávala mi, křičela na mě, jaká jsem svině, jak jsem jí to mohla jako sestra udělat, ještě dnes když si na to vzpomenu, není mi z toho dobře. . Nakonec se ale stejně rozvedli a já jsem si svého švagra vzala půl roku po rozvodu. Odstěhovali jsme se spolu do jiného města a teď čekáme rodinu. Maruška je u nás každou volnou chvilku, uvažujeme i o svěření do vlastní péče, protože Majka se vůbec nezměnila, navíc začala ještě pít, svádí to na mě, prý jsem ji zničila život, ale já myslím, že to, že měla hodného chlapa, si měla uvědomit dřív, když mu zahýbala na každém rohu a ne až teď a svalovat vinu na mě. Já vím, je to moje sestra, ale už to zpátky nevrátím a ani nechci.

Libuše z Tábora  

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

_____________

Milá Libuško. Děkuji za Váš příspěvek. Já myslím, že v tom manželství to už bylo tak či tak nahnuté a pokud byste to nebyla Vy, byla by to časem třeba nějaká jiná. Hlavně, že vy dva jste nyní spokojeni, už jen to nějak urovnat se sestrou. (a to bude těžké) Držím palce a hodně štěstí při narození děťátka

Saša

Téma dnešního dne 2. září 2011 zní: Přebírání partnerů

  • Svinstvo je přebrat manžela nebo přítele své sestře či kamarádce
  • Svinstvo je odloudit od rodiny tátu od dětí
  • Svinstvo je pohrávat si ženatým mužem jako kočka s myší

Ale život není jen procházka růžovým sadem s pevně stanovenými pravidly. Život je věčný boj mezi muži i ženami (a ženami a ženami :)).

  • Dokázala byste jít za svou láskou přes mrtvoly?
  • Znáte případ, kdy dívka přebrala chlapce své sestře nebo kamarádce?
  • A nebo ještě dál, už manžela?
  • Jaký je váš pohled na tyto ženy?
  • Zastáváte názor, že na to musí být vždycky dva?
  • Udělala jste něco takového Vy sama? (třeba studentské lásky)

Nebudu vás více trápit otázkami, nechám prostor vašim příběhům, ať už vlastním, nebo těm z odposlechu.  

Vzpomínejte, nadávejte, nebo obhajujte. Na vaše příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Jedna z vás opět obdrží malý dárek: knihu od londýnského autora Davida Whitehouse s příznačným názvem k dnešnímu tématu: Postel a pleťové čistící mléko od kosmetiky Ryor – abyste měly krásnou pleť za každých okolností. :)

darecekk

Reklama