Půl roku trvalo, než se někdo ozval na inzerát. Ale její byt se jim zdál malý, tak nastoupili Lenčini rodiče a nabídli zájemcům svůj větší byt. „Malý“ kulový blesk v praxi stačil, jak vzpomíná naše čtenářka

Před několika lety, kdy jsem se vdala, tak jsem taky řešila výměnu bytu a to dokonce do jiného města a nakonec z toho byla trojsměna. Dávala jsem inzeráty, sledovala nabídky a jediní zájemci se nám ozvali až po půlroce.

Jejich třípokojový byt v paneláku byl v hrozném stavu, navíc byli všichni silní kuřáci, takže vše bylo doslova zauzené kouřem. Náš byt se jim sice líbil, byl nový vzdušný, ale rozměrově menší a tak mí rodiče nabídli svůj byt, na který přistoupili.

A tak já se s manželem stěhovala do jiného města, mí rodiče do mého menšího bytu a noví majitelé do bytu po rodičích. Byla to taková menší akce „kulový blesk“, protože jenom to zařizování a přepisy kolem toho nás všechny stálo velké úsilí a hodně času, ale nakonec jsme to zvládli.

My jsme náš „nový byt“ dávali skoro půl roku do pořádku, ale nakonec se nám to povedlo a všichni jsme spokojení, ale dnes už bych asi znovu do toho nešla:-)

Lenka

Milá Lenko, děkuji za příspěvek a přeji hodně štěstí v novém bytě. Ale znáte to pořekadlo: Nikdy neříkej nikdy?

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s výměnami a stěhování vy, milé ženy-in? Také se s námi podělíte o své zkušensoti a zážitky? Napište nám, co vás vedlo k výměnně bytu? Jste spokojená se současným stavem svého bydení, nebo byste měnila? Je pro vás stěhování noční můrou, nebo vám nevadí změna?

Napište nám na redakční adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama