Fotku sebe jako školačky a také fotku své dcery, zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Lalica. Ke studiu ji přiměla dcera a je to docela „záhul“...

Podívejte se na několik fotek úspěšných školaček, nebo lépe studentek Lalice a její dcery...


Milá redakce,

zdravím všechny školáky a školačky. Posílám Vám svůj příspěvek k tématu, i když jsme s dcerou kapánek větší školačky... V říjnu nám začíná III. ročník studia na Ostravské univerzitě. V úterý budeme přes internet aktualizovat a zapisovat rozvrh a první přednáška bude 5.10.2012.

lalica

Ke studiu mně vlastně přiměla dcera, spíše z legrace jsem souhlasila. Prožíváme spolu nádherná studentská léta plna poznávání, dobrodružství, ale také nerváků i radostných chvil. Je nás v ročníku přes 90, asi 21 studentů to již vzdalo. Vzájemně si pomáháme, radíme, máme i společný e-mail. Věkové rozpětí je od 20 cca do 60 let. Velmi ráda jsem chodila na přednášky z filosofie, psychologie i práva. Mozek mám v permanentním „ pohybu“, sice teď o prázdninách jsem trochu zpohodlněla, ale vím, že to bude zase „záhul“ a už se moc těším. Máme s dcerou hrůzu z bakalářky i státnic, ale víme, že nejsme v tom samy. Zase se budeme podporovat, hecovat i dloubat lokty...

lalica

Přeji všem školákům a školačkám, ať už jsou malí nebo zralí, ať Vám to myslí, ať Vás úkoly a povinnosti nepřeválcují a ať máte radost z každého úspěchu.

lalica

Lalica

Pozn.red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma dne 3. září 2012: Malý školáček, školačka

Vyfoťte svého školáčka, jak vyráží do školy! Tuto fotku mi pak pošlete s krátkým popisem do e-mailové schránky redakce (viz níže). Fotky budu během dne uveřejňovat v našich novinkách a jednu z nich, respektive jednu přispěvatelku na konci tématu odměním pěkným dárkem pro děti, totiž sadou psacích potřeb STABILO a vybarvovací knížkou Hravé úkoly pro kluky a holky - uvolňovačky (vydal FRAGMENT).

Fotky posílejte nejpozději 3. 9. 2012 do 14.30 hodin, zvýšíte tak šanci na uveřejnění. A připomínám, že každá fotka musí mít krátký popis.

ceny

Reklama