Vztahy

Čtenářka lalica: Mám Lva z vlaku

Milé ženy-in,já jako mladé děvče jen velmi zřídka jezdívala stopem. Jednou se totiž stalo, že nás s kamarádkou nějací „týpci“ nechtěli pustit ven z auta  a nakonec nás v noci „ vyhodili“ u hřbitova.

Tak ani nemohu pochopit z jakého důvodu jsem před 33 lety přijala nabídku na jízdu na lokomotívě. Na peróně tenkrát zastavila mašina a strojvedoucí se mě ptal, zda se chci svézt. I když jsem chtěla říct ne,z úst mi vyšlo, a proč ne?

Nastoupila jsem po schůdcích nahoru. Byli tam dva- strojvedoucí a vlakvedoucí. Ten mladší měl tmavé vlasy a zelené oči. Procvaknul mi jízdenku zuby  byl můj!!

Naše jízda skončila tenkrát v depu,ale ta manželská jede pořád dál. Občas mi sice neuvěřitelně pije krev a já jej také umím vytočit, ale  vždy nalezneme kompromis a vše se zase srovná.

k

Možná i proto, že já jsem Váha a on Lev. Je někdy panovačný a předvádivý až hrůza, ale já uvážlivě zvážím, co bude pro oba dobré a pěkně nenásilně jej naviguji k mému řešení.

On si sice občas myslí, že bylo jeho, ale  to je účel „ hry“. Ze všeho výše uvedeného vyplývá, že na kolejích může sice čekat vrah, ale občas tam čeká i budoucí manžel.
lalica


Ahoj, výtečně jsi odhalila strategii krocení Lvů. Pokud nezaznamenají, že jsou kroceni, udělají cokoli, neb to pokládají za vlastní nápad. Děkuji Ti za příspěvek a přeji vám oběma hodně štěstí! (moc vám to tam sluší)Míša

Celý dnešní den věnujeme náročné práci andílka jménem Amor. Kdepak se strefil do vás?

Pište na redakce@zena-in.cz

   
29.03.2011 - Příběhy - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] enka1 [*]

  Michaela Kudláčková — #2 Sml30no doba by možná souhlasila, jinak nic krom toho, že funí jako lokomotiva, ale až poslední dobouSml24

  superkarma: 0 29.03.2011, 10:11:33
 2. avatar
  [2] Michaela Kudláčková [*]

  enka1 — #1 ..už jsem se lekla, že máš toho saméhoSml52

  1. na komentář reaguje enka1 — #3
  superkarma: 0 29.03.2011, 09:40:45
 3. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml16 Taky mám Lva a při našem seznámení taky figuroval vlak, ale byli jsme jen cestující.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #2
  superkarma: 0 29.03.2011, 09:25:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme