Styl

Čtenářka Krysa nosí pouze tanga

Čtenářka s nickem Krysa se k nošení tang dobrovolně přiznává. Pokud se v nich ona sama cítí dobře, proč ne? Přečtěte si k tomuto druhu spodního prádla i pozitivní názor.

Dobrý den do redakce

Nosím tanga. Dokonce dobrovolně přiznávám, že nosím pouze tanga. A nemám v úmyslu tuto část oděvu měnit za „větší“. Na doby před (tanga jsem objevila kolem zhruba 18-20 roku života) nemám pozitivní vzpomínky. U standardních kalhotek mi vadilo moc látky na zadní části těla a gumičky/okraje, které nevzhledně rozdělují zadnici na více půlek. Zvláště letní kalhoty velmi zřetelně představují. Kalhotky s nohavičkou se mi vždy někde rulují v oblasti boků – musím natahovat, rovnat, uplácávat. Tanga neškrtí, nerýsují se na svrchním oděvu, zakrývají co mají (mě určitě) a cítím se v nich pohodlně (a přitažlivěji). Vlastním sportovní vzory, barevné variace i luxusní a romantické krajky.

Děkuji za ně. Osobně jsem spokojená a vím, že bombarďáky nikdy neobleču (aspoň v dohledné budoucnosti).

Pěkný den. :)

Krysa

_______

Milá čtenářko Kryso, děkuji za příspěvek, závidím Ti tvé pocity - a určitě i hezkou postavu )) Krásný, horký - skoro letní den v tangách - přeje Saša

Téma dne 19. května - tanga nebo nohavičky?

Už včerejší upoutávka na téma: Tanga nebo nohavičky, vyvolala rozporuplné reakce, jsem zvědavá, jestli budou pokračovat dál. Budeme si povídat o tom, o čem se mezi pány, ale i mezi námi, jen šušká.

K tématu dnešního vydání mě inspirovaly hned dva důvody.

Tak za prvé - jsem si „vylosovala“ STYL. Jaké zvolit téma, co už dlouho nebylo? Kalhoty nebo sukně? Černá nebo bílá? Krátká nebo dlouhá? Šátky nebo klobouky? Až mě to napadlo při věšení prádla mé dospělé dcery, tedy spíš u věšení „šňůrek ne šňůrky“... a nebo také, jak to pojmenovala naše módní guru Dana Svobodová: tri niti v riti. :)

A přišlo ono za druhé - jak jsou na tom ostatní ženy? Řeší ty samé problémy co já? Chce po nich partner aby nosily „tanga“, nosí je ony samy rády? A co v zimě? Myslím, že jde o téma hodně ženské a hodně diskutovatelné (a navíc je za dveřmi léto).

Tak pište, pište

Upřednostňujete tanga, nohavičky, případně chodíte v letních měsících naostro, a nebo máte „svoje vlastní specifické“ kalhotky?

Na vaše názory a příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Ten nejlepší (v tomto případě určitě i nejvtipnější)) příspěvek odměníme litrovou aviváží Perwoll - White Magic - určenou právě na spodní prádlo)

perw

 

   
19.05.2011 - Móda - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Krysa [*]

  ahoi — #4 ...jsou i jine hygienické potřeby v době MS, které nesouvisejí s volbou prádla.

  superkarma: 0 19.05.2011, 16:10:45
 2. avatar
  [5] Krysa [*]

  Altamora — #2 tenké plátěné kalhoty/sukně jasně rýsují obrys kalhotek... nelíbí se mi tímto způsobem upozorňovat na prádlo. A nemyslím, že by to bylo malou velikostí.

  superkarma: 0 19.05.2011, 16:09:24
 3. avatar
  [4] ahoi [*]

  Souhlasím, že v létě jsou tanga pohodlnější a příjemnější než klasické kalhotky. Ale v zimě bych se bez svých bavlněných bombarďáčků neobešla ( ani v době MS, to snad tanga nosit nejdou....)

  1. na komentář reaguje Krysa — #6
  superkarma: 0 19.05.2011, 14:55:14
 4. avatar
  [3] heligona [*]

  enka1 — #1 tak třeba 3 Sml64ele chlebů je 6 půlek Sml30

  superkarma: 0 19.05.2011, 14:54:47
 5. avatar
  [2] Altamora [*]

  Jak mohou kalhotky dělit zadek na více částí, když mají správnou velikost a správnou výškuSml80? Leda když si někdo myslí, že se mu zadek velikosti 40 zmenší kalhotkami velikosti 36, tak to pak snad jo. Ale co, ať si každý nosí, co se mu líbí.

  1. na komentář reaguje Krysa — #5
  superkarma: 0 19.05.2011, 14:51:51
 6. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml16Více půlek je kolik?

  1. na komentář reaguje heligona — #3
  superkarma: 0 19.05.2011, 14:40:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme