ale píše spíš o svých dětech. Prozradí vám, jak je obléká v těchto dnech. Na severní Moravě, kde bydlí, je podle ní větší zima. Proto je i v její skříni méně sukní a šatů, a více kalhot, svetrů a bund.

Přeji krásný den redakci i čtenářkám.

Pocházím ze severu Moravy, kde máme léto po tři až 4 týdny a po zbytek roku je více či méně zima. Proto je v mojí skříni pomálu šatů a sukní a požehnaně svetrů, roláků a bund. Na chladná rána jsem si zvykla a řeším to spíš vestama, ale kalhoty nosím už od konce prázdnin. V sukni se moc necítím a na šaty už bývá docela zima.

Protože je zde docela proměnlivé počasí, mám vždy při ruce i náhradní oblečení pro Tomáška. Někdy bývá v bytě zima a při procházce zase vedro. Tak tu mojí cibulku pořád převlíkám a vysvlíkám. Pro jistotu vozím pod kočárem deku. A jak jsem včera zjistila není jenom na přikrytí proti chladu. Dcera vyrazila na hřiště na kolo a já jsem si u něj rozložila deku a hrála si na ní s Tomáškem. Zatím jsou meze teplé a na té naší chlupaté dece nám bylo moc fajn. Malému stačí obžínat trávu kolem deky a mě pozorovat dceru, jak se učí zatáčet a brzdit:-)

Taky jsem už vytáhla zimní bundy a kalhoty po dceři a prala je chystala pro Tomíka. Naštěstí je má oblíbená barva modrá, Takže vypadá Tomík i v dívčím oblečení jako chlapeček. Proto na něj nakupuji oblečení jen na léto. Do šatů od Natálky ho neoblíkám :-)

Své oblečení skladuji ve vakuových pytlích v posteli nebo ve vestavěné skříni. Zatím jsem je ale nevytáhla. Dcera bude lítat až do prvních mrazíků v sukni a štramplích. Kalhoty moc ráda nenosí, ty snad pomalu až na vánoce. Jediné co si moc přeje jsou kozačky a boty s vysokým podpatkem. Ty budu muset už brzy koupit. Ze zimních botů z loňské sezony už vyrostla.

Mějte se krásně a užijte si poslední dny sluníčka.

Krupová)

Milá Krupová, vesty vám schvaluji, když je teplo na záda, je to moc příjemné. A kromě toho, vestičky jsou stále in

Text nebyl redakčně upraven

I vy, milé ženy-in, můžete přidat pár vět o tom, jak oblékáte své děti.

A jak oblékáte sebe? Vesta je pro tyto dny dobrá volba, co říkáte? Nosíte je?

Jak se těšíte na podzim? Už jste si koupila něco nového z podzimní módy, nebo vás to nechává zatím v klidu?

Už se chystáte na úklid letního šatníku, nebo věříte, že ho letos ještě užijete?

Vrstvíte? Nosíte letní věci a přes ně něco teplejšího?

Napište nám o svém „podzimním“ oblékání na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama