Proč i čtenářka Krupová při zadávání přezdívky do magazínu zadala vlastní příjmení, to se dočtete v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Další přispěvatelkou k dnešnímu tématu, je čtenářka Krupová...


Přeji krásný pátek.

V mém případě asi každý pozná, že můj Nick je vlastně mé příjmení. Na Ženu in jsem se totiž registrovala už před mnoha lety jako na jeden z prvních zajímavých portálů. Neměla jsem tenkrát žádné zkušenosti s internetem a o nějaké přezdívce jsem prostě nepřemýšlela. Chtěla jsem jen občas soutěžit a přečíst si pár pro mě zajímavých článků. Vše je ale po letech jinak a změna mého Nicku už asi není možná. Chtěla bych si tady upravit Nick na Iva K. Ale dnes už je to stejně jedno. Můj Nick a vlastně celé jméno už stejně zná každý, kdo tady pravidelně čte články.   

Po této zkušenosti na jiném portále používám přezdívku IB60.  Toto označení mě vlastně provází od dětství a i když se to nezdá, těchto pár písmen má svou logiku. Když dnes vyrazí děti na tábory, napíšou jim maminky jejich jména nevypratelnou fixou na textil a pak doufají, že alespoň polovina oblečení jejich dítko po táboře přiveze. Moje maminka před 20 lety vzala do ruky jehlu a nit a drobounkým stehem mi vyšila na každou část svršku IB60. Měla jsem to na všech tričkách,  teplákovce a dokonce i na spodním prádle. I když podle seznamu na svém výku kufru jsem všechno nedovezla. Svůj účel tato značka splnila. Jsou to vlastně mé iniciály za svobodna a k nim připsaná ještě 60. To v případě, že by se přece jen někdo na táboře jmenoval podobně a měl iniciály stejné. Protože jsem tuto výzdobu četla ještě mnoho let na tričku, nikdy jsem na ni nezapomněla. A bylo to první co mě napadlo jako případný Nick. 

Přeji vám krásný víkend 

IB60 alias Krupová

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama