Styl

Čtenářka kobližka: Mého muže je lepží živit

Manžela je prý lepší živit, píše čtenářka s nickem kobližka. Zato její vnučka je parádnice, ale ani s tou to nemá jednoduché. Proč? To se dočtete v jějím příspěvku, za který děkujeme

Kdybych měla odpověď za mého muže, tak jeho jednoznačně je lepší živit. Hlavně pro ty nervy, než ho přesvědčím o nutnosti třeba nových kalhot. Proboha, toho než dostanu do obchodu a do kabinky, to je teda fakt umění hodné diplomata.....To je řečí o tom, jak by už nějaké potřeboval, ale když už stojíme před obchodem, tak najednou takové výmluvy typu: necháme to na jindy, oni stejně na mě nic mít nebudou, pojď, nemáme čas.....můžu se uvztekat, nic platné. Tak pronesu svojí tradiční větu: „Dokud holt na tobě z těch kalhot nezůstane jenom pásek, tak je budeš nosit do úplného rozpadnutí“.

Vím, že nemá cenu s ním diskutovat. Minulé léto jsme jeli někam na výlet, já vidím slevy v pánských kalhotech, dovleču ho dovnitř, dokonce už je v kabince, donesu jedny kalhoty a slyším na celý obchod nadávat:“ To je jasný, že mi nebudou, konec, oblíkám se, další mi sem nenos“.

Mladá paní, co čekala na uvolnění kabinky s náručí hadříků se naštěstí jen chápavě na mě usmála. Já myslela, že se tam propadnu hanbou a říkám mu, že tuhle jeho informaci teď slyšel celý obchod. Ale není takhle při nakupování nepřípustný pořád.......jéééé.....kdepak.

Kdyby jste jenom viděly, jakou radost mu dělá každé uzenářství a pohled na bůček. Vím,že neodolá a hlavně mě ubezpečuje, jak je kráásně „libovej“. Jedlík je teda parádní a co teprve v mládí....bože,co ten toho snědl. Normálně jsem mu servírovala porci na takový velký oválný talíř, co kdysi patřil ke každé jídelní soupravě. Dneska už nejí tolik, ale pořád hrozně rád.

 Když si jdu já koupit nějaký ten hadřík, hned v kabince zjistím, jak jsem nemožně tlustá všude a snažím se vůbec nedívat do zrcadla. Pokud mi není hadřík hned na poprvé, další už nezkouším. Jednou jsem si v nějaké eufórii zkusila svetřík, narvala ho do půlky prsou, ale ouha - dál nešel! Myslela jsem, že se tam udusím, než jsem ho nějak ze sebe servala. Hrůza! Takže raději botky a kabelky, ty můžu a nějaké ty „šmuky“.

 Zato moje 13ti letá vnučka, to je teda parádnice, párkrát jsem s ní šla, že jí něco koupím, ale už NIKDY ! To bylo vybírání, prohlížení v zrcadle, tu neseděla barva, pak zase střih, v tomhle má zadek, v tomhle ho zase nemá, tohle tričko jí nepřiléhá k tělu.......uf, zpocená jsem z toho čekání před kabinkou byla až na....no, víte kde. Kdepak, milá vnučko, příště dostaneš ode mě peníze, přijď mi tu parádu, co sis vybrala ukázat a já ti ji pochválím.

  Veselé nakupování přeje kobližka.

Vaši vnučku bude asi snazší živit, ale u manžela bych si tím jistá zrovna nebyla. Stačí mu sice jedny kalhoty, ale k nim celé řeznictví

Jak je to u vás, milé ženy-in? Máte trable s oblékáním svým členů rodiny? Koho je lepší živit a koho naopak šatit? Kdo vám dělá největší starosti, co se oblékání týče? Kdy jste naposledy někomu koupila něco na sebe? Podělíte se s námi také o své zkušenosti a zážitky?

Napište nám na redakce@zena-in-cz

 

 

 

   
13.04.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] SStream [*]

  já to mám s mužem zcela opačně. On je schopný vybírat si boty nebo oblečení celý den. Po první zkušenosti jsme se dohodli na tom, že ho nechám v obchodním centru a já půjdu na trh zajistit nějakou zeleninku a maso a pak budu doma blbnout. Když mám špatný den, můj drahý má po ruce řešení, které zafunguje vždy. Jdem buď na zelinářsko-rybí trhy a pokud nepřeje počasí tak do Makra na koukačku Sml54

  superkarma: 0 13.04.2011, 10:17:56
 2. avatar
  [3] kobližka [*]

  Altamora — #2 Jsem ráda,že v tom nejsem sama.Já můžu ještě k tomu řeznictví přidat všudypřítomné vývěsky realitních kanceláří o prodeji domů a bytů..i když nevím,proč zrovna tohle ho zajímá,nic kupopvat nechceme,máme svůj dům.Naše vnučka vždycky,když se rozhlížíme po "dědovi",říká:"Ten bude někde v řeznictví nebo u inzerátů". Sml30

  superkarma: 0 13.04.2011, 10:14:33
 3. avatar
  [2] Altamora [*]

  Jak já tě chápu Sml79Mám doma totéž v bleděmodrém, liší se tím, že ho nezaujme ani to řeznictví. Zato fotoaparáty, sklo a podobné důležité věci, od těch je třeba ho držet co nejdále. Takže raději živit než šatit, sní cokoliv a neremcá, ale nakupování oblečení a bot je o nervy.

  1. na komentář reaguje kobližka — #3
  superkarma: 0 13.04.2011, 09:28:52
 4. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml16tak do toho roste můj mladší synSml22

  superkarma: 0 13.04.2011, 09:03:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme