Proti gustu, žádný dišputát, říká se. Co čtenářka, to jiný názor. Jedna má ráda lesky, druhá rtěnky, ale většina z vás nedá dopustit na „obyčejný“ jelení lůj. Stejně jako čtenářka s nickem kájínek

Jako mladá žába jsem si malovala hlavně oči a sem tam lesk na rty. V zimě bez jeleního loje nejdu ven, mám ho v kapse bundy a přes zimu tam zůstává. O své rty pečuji pořád stejně. Myslím si, že moje rty jsou pěkné a nepotřebují žádnou lékařskou úpravu. Příroda mi přála.

Svoji první rtěnku jsem  si koupila asi tak před mnoha lety a byla růžová. Později jsem začala používat rtěnky barvy hnědé a jejich odstíny, jsem totiž zatížená na hnědou a modrou barvu. Modré rty mívám, když je mi zima i bez rtěnky. Je pravda, že dnes je tolik odstínů, takže se dosti těžko vybírá.

Poslední můj úlet byl, když jsem chtěla změnit barvu a koupila jsem si červenou rtěnku. Namalovala jsem si s ní doma před zrcadlem rty a od té doby leží na poličce a já se vrátila ke své barvě.

Hodně namalovaných pusinek posílá

kájinek

S červenou rtěnkou to není jednoduché. Chce to opravdu krásný tvar rtů a určitou dávku exhibicionismu, protože na sebe poutá pozornost. Bohužel, s přibývajícím věkem sluší málokomu. Jak to jen ty Francouzky dělají?

Která z vás, milé ženy-in, nosí červenou rtěnku? Ozvete se? Jakou máte barvu vlasů, odstín pleti?

A co vy ostatní, milé čtenářky? Napište nám o svých krášlících přípravcích na rty. Máte nějaký recept, jak si chránit a pěstit rty v zimě?

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama