Bulvár

Čtenářka JJDDina má aprílové žertíky ráda

další příspěvek přišel od čtenářky s nickem JJDDina, která se aprílem baví ráda. Děkujeme a vy si přečtěte, co přichystala loni na svého manžela

Aprílové srandičky mám ráda a jako každý rok se chystám i dnes někoho nachytat, ale ještě nemám vymyšleno čím. Loni jsem to měla jednoduché. Byla jsem v osmém měsíci těhotenství, sama doma, manžel v práci. Byli jsme domluvení, že kdyby se něco dělo, dám ihned vědět.

No a samozřejmě mě nenapadlo nic jiného, než zvednout telefon a zavolat manželovi, že mi praskla plodová voda a že začínám rodit. To ticho na druhém konci telefonu by se dalo krájet. Začal šílet, že je mimo město, ať zavolám mámě, aby mne odvezla. Vůbec mu nebylo divné, že já nešílím, co je u mě jinak zvykem. Tak po chvilce jsem s chichotem řekla, že je to apríl. Asi mu spadl kámen ze srdce, protože si oddechl a řekl, že jsem vtipná. O měsíc později už to apríl nebyl.

Letos se nemůžu vymluvit na to, že rodím, ale něco musím vymyslet. V prvé řadě pošlu sms mé kamarádce, jejíž syn dnes slaví první narozeniny.

Přeji všem hezký den JJDDina

Tak to vám asi neporadím.

Máte také nějakou aprílovou příhodu, milé ženy-in? Koho jste nachytala a jak to snášel? Baví vás vymýšlet fórky? Už si někdo vystřelil dnes z vás? Napište nám na dnešní aprílové téma, na vaše příspěvky se těšíme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Dnešní soutěž: 5. Fafrnoch: má něco společného s psychiatrií?

 

   
01.04.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] enka1 [*]

    Sml80to jako že bude mít vlastně druhé narozeniny, nebo že je sčítací komisaři odvolali???????????

    superkarma: 0 01.04.2011, 15:54:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme