a my jsme rádi, že jsem jí pomohli v tíživé finanční situaci vyřešit vánoční dárky pro děti. Až si přečtete její pohnutý příběh, budete rády, že se štěstí usmálo právě na ni.

Nejdříve přeji Všem hezký den  :) Dnešní téma je k tomu ideální a nedá mi to, abych pár řádků nenapsala… Tento vzkaz věnuji redakci magazínu Žena-in :) ale i čtenářkám :)

 Pravda je, že bych toho měla na srdci více, ale jelikož se stalo něco, co jsem nečekala, chci k tomu něco dodat, pokud Vám to nebude vadit…

 Za posledních pár let se stalo něco, co mi dost ublížilo, je fakt, že nejsem jediná, co má nějakou tu bolest, a pravda je, že jsou na tom lidé mnohem hůř.

 Ale když vezmu moji situaci, tak tohle byla pro mě poslední kapka, kterou jsem od sourozence (ne)čekala, …nebudu tady rozepisovat, co se stalo, vím, že někteří z Vás si to jistě už přečetli a tak jen dodám, že jsem si v tu chvíli myslela, že jen já jsem ten špatný člověk, co si už nic lepšího nezaslouží.

 Přiznám se, že v tu chvíli kdy jsem držela v ruce obálku od notářky s vyrozuměním ohledně pozůstalosti po otci, o které jsem si musela dodatečně napsat sama, neboť to původní bylo zasláno na adresu, kde nebydlím, takže již s tím vyrozuměním, kde stálo, že jsme dědictví přijali, jsem myslela, že po tom všem, co se stalo, nemám chuť už žít.

 Vím, že si teď spousta z Vás řekne, že jsem cvok, že mám krásné, zdravé děti (nejen) a, že bych jim byla schopná něco takového udělat.

 Ano, přiznám se, v ten okamžik jsem chtěla, myslela jsem jenom na to nejhorší a to proto, že když jsem četla ty sumy skrz exekuci za otce, tak jsem si chtěla říct dost, mám toho všeho už dost.

 Tohle se stalo na začátku tohoto roku, teď už je skoro konec roku, já před týdnem doplatila konečně aspoň poslední dlužnou částku za pohřeb, a tím mi bylo i jasné, že děti letos Ježíška moc mít nebudou, kromě malých drobností. Musím teda dodat, že krásného Ježíška by měly od mé mamči a jejího přítele, to ano, ale mně, jako matce, to bylo líto, dost líto, že já sama, při té nízké variantě rodičovského příspěvku, bych jim nemohla koupit, co si přejí.

 A tak na závěr těchto pár řádků chci moc poděkovat celé redakci a jejich PC :) za to, že právě vylosovali mě, a tím mi pomohli splnit mé přání a ze všeho nejvíc přání mých dětí :)

deti

 Z celého srdce Vám moc děkuji a přeji Všem krásné Vánoce a šťastný Nový rok :) jerenika

P.S.: Určitě nadále na portálu Žena-in setrvám, nemám v úmyslu, a ani jsem to neměla po této soutěži, někam zmizet. :)

Milá jereniko, je vidět, že štěstí se někdy usměje i na ty, kteří to opravdu potřebují. Jsme rádi, že jste díky výhře mohla dopřát dětem hezčího Ježíška. Přejeme vám krásné Vánoce a šťastný Nový rok

Reklama