Tenhle příběh si rozhodně nenechte ujít. Jak dopadl pozdní návrat z rande? Kolik překážek musela překonat, když se jí zabouchla vrata a stejně se nakonec všechno provalilo. Ale o tom všem se dočtete v jejím úžasném příspěvku.

Krásné dopoledne přeji všem ženám-in a redakci. Zabouchnuté dveře? Ano, ačkoli je tomu již 20 let, pamatuju si to dodnes. Bylo mi tenkrát 19 let, bydleli jsme v rodinném domku a na kovových vratech jsme měli kliku s koulí. Já tenkrát chodila s vojákem. Ne, nebylo to tajné, ale nemuselo se o všem vědět. Respektive, já nechtěla, aby rodiče věděli, že se z rande( na které jsem chodila převážně do kasáren) vracím mnohdy i ve čtyři ráno nebo až se svítáním.Tenkrát byla prostě jiná doba, dnes už se to tak nebere - aspoň se mi zdá :-)

Já večer odešla s tím, že jdu „ za ním“ a brzy se vrátím, protože jsem šla ráno do práce. Jenže ouha, rande se malinko protáhlo a já i se svým vojákem, jenž mě galantně doprovodil, přišla ve čtyři ráno.Odemkla jsem, klíče hodila do zámku zevnitř a přivřela vrata...chtěli jsme se jen rozloučit, jen poslední kratičké políbení...Voják odešel, vrata cvakla - a já byla v háji! Nechtěla jsem na něj volat a ztrapňovat se tím, že nevím, jak domů.

Měli jsme zezadu branku- rovněž masivní, kovovou, sice s klasickou klikou, avšak byla zamčená. Naštěstí se dala přelézt. Jenže hned za zdí byl rybníček s rybami a vedle něj( k mému štěstí) stála popelnice. Chytla jsem se za vrch branky, neohrabaně se vyškrábala nahoru a nenapadlo mě nic jiného, než stoupnout na tu kliku. Jinak bych se tam totiž nedostala. Dost neohrabaně jsem se přehoupla  přes branku a stoupla si na popelnici, pak jsem hupsla dolů a byla šťastná, jak to šlo hladce a rychle a hlavně potichu.

Uf, dostala jsem se konečně aspoň na dvůr. Jenže dveře ze dvora byly zamčené. Zašmátrala jsem pod rohoží po náhradním klíči- byl tam! Tak jsem se šupky dupky potichoučku vkradla do postele. Nikdo o ničem nevěděl. Ráno jsem brzy vstala, klíč uložila, aby nikdo nic nepoznal...jenže poznal. Otec ráno přišel s tím, že na dvoře na brance nějak visí klika....a prý:“Co s tím kdo dělal?!“ Musela jsem s pravdou ven.

Copak by mě napadlo, že když na ni stoupnu, rupne tam nějaké pérko nebo co?  No a tím pádem bylo po klice. Pravda, zas taková škoda to nebyla. Jenže já jsem si to schytala ještě jednou - od matky. Já byla tototiž  3. měsíc těhotná. Tudíž začala přednáška, co všechno se mi mohlo stát a kdesi cosi. Nahodila jsem takový ten provinilý pohled, odkývala matce všechno, co ze sebe vysypala a už jsem se viděla v práci! Já na nějaké těhotenství ráno ve čtyři ani nepomyslela....prostě jsem chtěla přijít domů potají  a nikoho nebudit. Vždycky jsem dostala vynadáno, že všechny budím tím, že nemám klíče a zvoním. No tak jsem nezvonila a snažila se to nějak vhodně vyřešit sama.

Ale nějak to nevyšlo, rozbila jsem kliku a do 14 dní věděla celá ulice, že jsem těhotná přelézala plot a potmě a kdoví, co se mi mohlo stát, atd.....S tím mým vojákem jsem dodnes a dítě?Narodilo se zdravé, žádnou újmu neutrpělo a klik - těch se tam už vyměnilo.....

Krásný den a pozor na dveře!  ;-) janny199

Tak to má úžasný šťasný konec

Máte také nějaký zajímavý příběh, milé ženy-in?Zabouchly se vám dveře před nosem? V jaké jste byla situaci?Jak jste se z té patálie dostala?Vymyslela jste něco sama, nebo vám někdo pomohl? Napište nám na:

redakce@zena-in.cz

Reklama