„Asi největší dík a má poklona až k zemi mu patří za to, že když jsme se před 20 lety vzali a řešili otázku, kde budeme bydlet, odkýval můj návrh, že zůstaneme tady ( tedy na Moravě). On pochází z východního Slovenska a chápu, že to pro něj muselo být těžké“, píše ve svém příspvěku čtenářka s nickem jannny199

Přeji krásné dopoledne, nedá se „tomu“ říkat POKLAD, protože jak známo, ideální chlap neexistuje a každý chlap má své mouchy. Ale když tak pozoruju a poznávám své kolegy a  kamarády, tak si říkám :“ Díky Bohu za to, co mám doma!“

Spíš bych se mohla rozepisovat o tom, co mi na něm vadí, to by šlo možná rychleji....no ale jelikož máme chválit, tak z posledních dnů si vzpomenu tak maximálně na to, že ten můj poklad donatíral asi po měsíci dveře, takže už to nemáme v ložnici jak v průchoďáku. Jo,  je to sice blbost a trvalo to věčnost, ale pochvalu to zaslouží. Protože kdyby ne, tak do těch dalších dveří už by se asi raději nepustil.

Jinak vadí mi na něm to, že nechce vařit - prý ho to nebaví, ale smažení čehokoli - to je jeho záležitost. Za to mu musím vyseknout obrovskou pochvalu, protože tohle matlání s olejem já k smrti nenávidím a on se v tom dokonale vyžívá. Takže tímto se ta jeho nechuť k vaření vlastně vyrovná...no budiž!

 Asi největší dík a má poklona až k zemi mu patří za to, že když jsme se před 20 lety vzali a řešili otázku, kde budeme bydlet, odkýval můj návrh, že zůstaneme tady ( tedy na Moravě). On pochází z východního Slovenska, v podstatě bydlí na konci světa( na mapě až úplně v tom nejvzdálenějším rožku :-) ) Ano, je tam krásně, ale dle mého názoru bída a jsou tam tak nějak ve všem pozadu. Zcela odlišný způsob života než tady. Chápu, že pro něho to bylo těžké. Má tam svou rodinu, kamarády, známé...tady znal jen mě.

Končila mu tady vojna, neměl práci, nikoho neznal. Ale podřídil se a já jsem mu za to neskonale vděčná. Proti jeho rodině nic nemám a jezdím tam ráda. Žít bych tam však nedokázala. Jsem si víc než jistá, že kdyby tenkrát trval na tom, abychom šli bydlet tam, trápila bych se. Nedokázala bych se tomu životu tam podřídit. Těžko se o tom píše a těžko se to nějak vysvětluje. Ale ten, kdo vidí, jak se tam žije, ten to pochopí.....

Tady jsme šťastní, máme skvělou práci, harmonickou rodinu, milujeme se a troufám si říct, že nám nic nechybí. Zda by to tak bylo i v případě, že bychom bydleli tam - těžko říct. Harmonická rodina bychom možná byli, ale já bych někde hluboko v srdci tesknila po jiném životě.

Vím, že můj muž tohle číst stoprocentně nebude, ale i tak DÍKY !!

janny199

Milá janny199. A jsme u toho. Mnohé z vás jsou schopné ocenit své muže před jinými ženami, ale proč nepochválíte své muže osobně? Bojíte se, že by neuměl pochvalu přijmout? Není to škoda? Já myslím, že byste mu klidně svůj příspěvek měla dát přečíst.

Co vy na to, milé ženy-in? Je pro vás také snažší pochválit svého muže veřejně, než osobně? Proč svého muže nechválíte, když k tomu máte důvod? Neumí vaši pochvalu přijmout? Jak setváří? Přejde to mávnutím ruky a tím vaši pochvalu sníží? Odrazuje vás to?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama