Už jste byly někdy v Číně? Připadá vám to jako naprosto nedpostupná dovolená? Možná vás přesvědčí o opaku čtenářka Iva. Do Číny se vypravila a jako „suvenýr“ si přivezla opravdu prazvláštní čaj

Krásný den. Moje sestra létá na dovolenou pravidelně z Franfurktu. Toto léto si (jen tak) odlétla s manželm do Číny, za hubičku. Když se vrátila, udělala mi čaj s nějakou čínskou kytkou, která se po zalití horkou vodou rozvinula. Tehdy jsem se rozvinula i já! Tu kytku musím mít, pojedu i já. Fotky z její dovolené mě ujistily, že se není čeho bát. Vybrala jsem z katalogu skvělý hotel. Když  jsem kolem něj chodila na pláž plánovala jsem budoucnost. Tady jednou budu bydlet. Zatím bydlím v mém malém městečku, ale čaj s čínskou kytkou mám.

Je opravdu skvělý.

Iva

Docela by mě zajímalo, milá Ivo, kolik si mám představit pod pojmem „za hubičku“. Nikdy by mě nenapadlo, že bych se mohla jen tak vypravit do Číny. Prozraďte víc, možná to bude zajímat i ostatní čtenářky.

Co vy na to? Jela byste také do Číny? Znáte čaj, o kterém byla v příspěvku řeč? Co si vozíte nejraději z dovolených vy? Kde se podle vás dobře nakupuje a co? Už jsem někdy vezla něco nelegálně?

Napište nám, zavzpomínejte, pochlubte se, poraďte. Naše téma je tu od toho a pro vás

redakce@zena-in.cz

Reklama