Vztahy

Čtenářka Helena: Kašlete na prince, lepší je král

Jako vyvrhel společnosti si připadá čtenářka Helena. Vzala si muže o 25 let staršího, ale i přes všechny útoky a pomluvy by ho za žádného „mlaďocha“ nevyměnila.

Kašlete na prince, lepší je král.

Jsem vyvrhel společnosti  a také vyvrhel rodiny, protože jsem si vzala chlapa o 25 let staršího než jsem já., a k tomu byl v době našeho seznámení ženatý. Není to princ, je to král, který zabezpečí nejen celé královstí ale i jeho bejvalku, jejich děti , mě i našeho syna, kralevice Pavla.

S manželem jsem se seznámila na tiskové konferenci  jednoho pražského hotelu, kde  jsem dělala hostesku a on tam byl čestným hostem partnerského hotelu. Když jsem ho usazovala na místo, podjela mi noha a já jsem se mu vrhla do náruče, kde jsem už zůstala. Nejprve jako milenka potom jako manželka. Zavrhla mě rodina, zavrhly mě kamarádky, zavrhl mě každý, kdo mě znal. Rozbila jsem rodinu, vzala dětem tátu, myslím si ale, že ta rodina už byla dávno nabouraná,  jinak by tak lehce neodešel. Jeho děti které nejsou o moc mladší než já k nám chodí jenom když nejsem doma, přijdou za tátou jen pro peníze, snažila jsem se s nimi vyjít, ale nejde to. Jeho žena  se s jeho odchodem smířila lehce, manžel říkal, že si stejně neměli co říct, také spolu nespávali, co je myslím pro manželství dost důležité. Ale ona je pro všechny ta chudinka a já jsem ta zlá. Ale mě je to jedno, co budu komu vysvětlovat, už se mi nechce. je mi s ním dobře  a proč to nepřiznat, mám se s ním dobře. Když vidím dnešní mladé kluky, třeba ve svém věku, je mi z některých zle, neumí se chovat, jsou to namyšlení a arogantní frajírci, , jjeich ego je vyšší než oni sami. Můj muž je bohatý, ale na všechno si vydělal, hodně v podnikání riskoval, investoval a vyplatilo se mu to, je rozumný a uvážlivý a myslím, že i naše manželství hodně zvažoval . Není to blbec, který by si vzal zlatokopku, ale stejně pro všechny zlatokopkou jsem.

Neměnila bych, ani přes všechny pomluvy a útoky, i když nevím, co bude za dalších 10, 20 let (dnes je mu 52, mě 27), ale chci s ním zestárnout, chci se o něj starat, mám ho ráda., respektuju ho a vážím si ho, to bych k žádnému mlaďochovi necítila. Kašlete na prince , lepší je král.

Helena z Hradce

pozn. text nebyl redakčně upraven

__________

Helenko, děkuji za tvůj příspěvek. Pomluvy a útoky časem přestanou, lidé dokážou být někdy neuvěřitelně zlí. Hlavně, že vám dvěma to vyhovuje. Vlastně třem, i kralevici Pavlovi))

Saša

Téma dnešního dne 13. června

Existují princové na bílém koni? Dočkala jste se toho svého, nebo na něj teprve čekáte?

Téma princové (a králové) našich srdcí se týká jak těch, které už si svého prince našly, popřípadě i ztratily, tak i těch, které na svého „prince na bílém koni“ teprve čekají.  

Ve vztahu dvou lidí je důležitá láska, tolerance, ohleduplnost a úcta jednoho k druhému. Pokud k tomu připočteme i tu správnou jiskru, krásu, odvahu a chrabrost, máme tu prince jak vyšitého. Která by po něm netoužila… a některá se i dočkala.

Napište nám v tyto krásné, slunečné dny, zda se v dáli, zalitý sluncem - ten VÁŠ pravý princ objevil.  

 • Jaké vlastnosti by podle vás měl mít novodobý princ na bílém koni?  
 • Dočkala jste se Vy sama toho vysněného?
 • Pokud ano, splňoval vlastnosti, které jste si vysnila?
 • Zůstaly mu i do budoucna?
 • Proč právě ON?
 • Proč on ne?
 • Myslíte si, že se dnešní muži hodně liší od mužů, dejme tomu z doby Oldřicha Nového?
 • Je Váš muž gentleman?
 • Dokázal by za Vás „bojovat“ a ochránit Vás i vaši rodinu?
 • Čekáte teprve na toho správného?
 • Zklamal Vás už nějaký „zlý“ princ?

Opět mě napadá tisíce otázek, ale nechám prostor raději pro vás

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejhezčí pohádkový příběh odměníme: společenskou hrou Laškování a k tomu ještě dostanete nádavkem veselou knihu Jiřiny Tejkalové: Já a štrúdl.

darek

Zda se napřed pustit do pečení štrúdlu a pak do laškování, a nebo nejdříve zalaškovat a pak se pustit do štrúdlu, to už nechám na výherkyni ))

 

 

   
13.06.2011 - Příběhy - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. [6] nemesis1221 [*]

  Pokud se opravdu milujete není co řešit.Opravdovou zkouškou si projdete s přibývajícími léty.Kdysi dávaly v telce pořad TRNí a jedno téma byl právě věkový rozdíl.Sešlo se tam vše ,jak lidé kterým to klape, tak paní která se zapřísahala,že je to hrozné jí 50 v rozkvětu a on 75 letý stařec o kterého se musí starat.No pěkně nemluvila.Já si z toho vyvodila,že ho nikdy pořádně nemilovala.Starat se o manžela můžete,ikdyž mu bude 30 let.Stačí nemoc či bouračka.a právě tyto věci v životě ukáží jak pevný je vztah a jak velká  láska.Není jen rčení,že láska hory přenáší,jen musí být opravdová a nesobecká.Přeji vám hodně štěstí a samozřejmě tu opravdovou.Sml16

  superkarma: 0 15.06.2011, 15:27:11
 2. [5] Anai [*]

  Heleno, nevěř zlým jazykům nejen ve svém okolí, ale i tady na ženě-in! Nic o vás nevědí! Věk je jenom číslo a přesně, jak jsi napsala, kdyby vztah klapal, tak se ženy a rodiny původní nevzdal. V mém okolí je manželství dokonce s 32-letým rozdílem (jemu je dnes 65 let) a on si mladou našel až po několika letech rozvodu ze strany manželky, sice klasika - lékař a sestřička, ale co by ne... Na jednu stranu já jsem třeba jiná, dokonce jsem možná přišla o své "solokapry" díky zásadě nepřebírat manžely a taky "zadaný k zadanýmu, volný k volnýmu". Nakonec když jste šťastní, není co řešit!

  superkarma: 0 14.06.2011, 13:20:01
 3. avatar
  [4] kareta [*]

  chápu to, láska si nevybírá, hodně štěstíSml67

  superkarma: 0 13.06.2011, 19:28:36
 4. [3] Bubuhlubla [*]

  a co sex za takových 10-15 let?Co když nebude moct?Ty budeš nejvíc potřebná.Asi si budeš muset najít milence.A co děti?Plánujete je?Starší muži po nich už moc netouží:Nezávidím ti.Ale asi to tak má být.Každý to máme nějak napsané, co se má stát to se stane.

  superkarma: 0 13.06.2011, 18:05:17
 5. avatar
  [2] Midsummer [*]

  Mám dost kolegyň, které dlouhá léta ve svých nejlepších letech, pečují, nebo pečovaly o umírajícího starce - to není cynizmus, ale realita. Ale je fakt, že jim pak zůstává vila, auto, chata, tučné konto, zabezpečená budoucnost Sml80

  superkarma: 0 13.06.2011, 15:53:48
 6. avatar
  [1] Altamora [*]

  Nechci ti brát iluze, ale moc nevěřím, že ti ten tvůj král bude  imponovat za deset, patnáct let. Ale napsalas to správně - finančně vás zabezpečí. Jak dlouho ti to bude stačit, to ukáže čas. Nezaráží tě, že se ho žena tak snadno vzdala?

  superkarma: 0 13.06.2011, 15:26:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme