Bulvár

Čtenářka Heather: Bez snídaně to nejde

Každodenní rituály, toť téma, o které dnes kráčí. Další přispěvatelkou se stala čtenářka Heather, která si nedovede představit den bez snídaně. Proč?


Krásný den přeji redakci i všem ž-inkám :-)

Přemýšlela jsem nad svými rituály a probírala jsem, co každý den dělám stejně... Je toho spousta. Zvláště pokud člověk má pravidelnou pracovní dobu - stejný čas a způsob vstávání, příprava v koupelně, cesta do práce atd. atd. Bez pravidelnosti toho všeho bych se ale s klidem obešla. Co však dělám a potřebuji každý den, bez čeho se neobejdu ani ve všední den, ani o víkendu, bez čeho jsem mrzutá a hladová, jsou snídaně.

Nestačí mi hodit do sebe za běhu jogurt nebo jen kafe. Já potřebuji na snídani čas.

Dřív jsem snídávala doma, dnes šetřím každou minutu, kterou můžu věnovat spánku a tak snídám až v práci. Chodím brzy, kdy tu ještě téměř nikdo není. Zapnu počítač, mrknu na pracovní maily...uvářím si kafíčko nebo čajíček...vybalím loupáky či jinou dobrůtku...a pustím se do jídla. U toho si přečtu zprávy, co nového je ve světě, co nového je na ženě-in... :-) Snídám pomalu, v klidu a teprve až smetu ze stolu drobečky, jsem schopná pustit se do práce.

O víkendu je snídaně první, s čím začínám den - šup kávu do překapávače a už mastím rohlíčky máslem a marmeládou nebo přihodím šunku. Usadím se na pohovku nebo v létě na zahradu, s klidem si plním žaludek a sleduji jak se probouzí den.

Brzy mě čeká prodloužený víkend ve wellness hotelu a už teď se těším na bufetové snídaně. To pro mě teprve začínají ty pravé orgie, dokážu snídat klidně i dvě hodiny.

Nepotřebuju oběd, večeři, svačinu, klidně se delší dobu obejdu bez fláku masa nebo sladkostí... Ale denně se potřebuju pomalu a hodně nasnídat :-)

Heather

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Každodenní rituály

Dnes i budeme povídat o vašich každodenních rituálech, milé čtenářky. A netvrďte mi, že žádné nemáte! Takže jednoduchá otázka...

Jaký je váš každodenní rituál?

Své odpovědi (dlouhé alespoň jako tento odstavec), mi posílejte na redakční e-mail. A abyste si nemyslely, že pro vás nic za odpověď nemáme, vězte, že jedna z vás přispěvatelek obdrží krásný dárek. Jaký? Sadu PICKVICK Kouzlo Ovoce se třemi druhy čaje a krásným hrnečkem. K rannímu čajovému rituálu je jako dělaná!

lupa

   
19.08.2010 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Věrulinka [*]

  Snídaně jsem zrušila, začala jsem přibývat, co nesnídám, jde váha dolů Sml67Sml30

  superkarma: 0 19.08.2010, 13:14:07
 2. avatar
  [3] Odemětobě [*]

  snídat jsem vycepovaná z domova a musí to být pečivo + něco.Dietoložka se mě snažila převychovat, nedostala jsem do sebe ráno ani jahody ani zeleninovou polévku. Pečivo,šunku nebo sýr, kávu napůl s mlékem, zeleninu nebo teď aktuálně broskev. Jen o víkendu si dám jogurt s müsli+ovoce, ale jogurt si trošku ohřívám.Úchylka,já vím,ale ledový ho nepozřu.

  superkarma: 0 19.08.2010, 11:38:39
 3. avatar
  [2] vodfon, kolie [*]

  Snídaně, mě prostě nastartujeSml59

  superkarma: 0 19.08.2010, 10:58:16
 4. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Já si ráno udělám kafe a u toho čtu, než se rodina vzbudí. To je klídek a pohoda:))

  superkarma: 0 19.08.2010, 10:54:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme