Hanula si myslí, že k dnešnímu tématu nemá co říct, ale to je omyl. Každý názor, byť protikladný, je vítán. Přečtěte si, co bylo pro ni vrcholem luxusu a z čeho byla v Jiříkově vidění, když se dostala poprvé do zahraničí.

Asi nejsem ta pravá, abych se vyjadřovala k dnešnímu tématu. Jako puberťačka jsem vlastnila řasenku, krém Astrid, voňavku Živé květy a byla jsem nejšťastnější holka pod sluncem. Ještě, když se uškudlilo pár bonů a v Tuzexu se dal koupit krém 21 - tak to byl vrchol luxusu.

Jak šel život, tak mě zavál pracovně do zahraničí a tam jsem byla „tak trochu v jiném světě“ - kosmetika, líčidla - no prostě byla jsem v Jiříkově vidění. Z té doby a už je to skoro 30 let mi zůstala jedna vášeň citronova O´de Lancome - na tu nedám dopustit.

A jak jsem na tom s líčidly a s zkrášlováním dnes?
Nechala jsem si tetováním upravit obočí, které mi už tak trochu mizelo.... chodím  pravidělně na kosmetiku (nechávám si barvit řasy), chodím ke kadeřnici, a barva na vlasy už je také nutná. Líčení mi nic moc neříká a jak říká jeden známý - Ty jsi prostě přírodní typ.

Hanula

Už jsem potkala pár žen, které vypadaly lépe nenalíčené, takže budete asi ten případ.

Jak jste na tom se šminkami vy, milé ženy-in? Vzpomínáte na své líčící začátky? Kde jste sehnala první šminky? Kterou část obličeje jste si namalovala jako první? Byly to oči, rty, nebo tváře? Jak jste se sama sobě líbila? Kdo vás učil prvním líčícím krůčkům? Napište nám o svým zkrášlovacích začátcích. Podělate se s námi o své vzpomínky, ale i názory a zkušenosti.

Na vaše příspvěky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama