Může dnes s úsměvem napsat čtenářka, která se do nedávna bez brýlí neobešla. Ale našetřila si a šla na operaci, takže si užívá pohody bez obtěžujících obrouček. A na co se nejvíc těší, to vám prozradí ve svém příspěvku.

Hezký den všem.Dnešní téma....brýle a já? Musím se pochlubit, už jsem měsíc bez brýlí a cítím se skvěle, nepopsatelně. Sice mám teď vítr na kontě, ale být bez brýlí za to stojí.

Jsem sportovní typ, ráda lyžuji, plavu, jezdím na motorce. I když jsem měla brýle slušivé, tak mě prostě zavazely. Už při oblékání, nebo opačné činnosti svlékání. Napřed sundat brýle, potom triko.........otrava. O nasazování helmy na motorku ani nemluvě. A lyžování? Brýle věčně zamlžené. Jednou jsem zkusila lyžovat bez brýlí, bylo to dobrodružství, jet z kopce po paměti .... už nikdy více.

Jsem ráda, že už tyhle problémy nemusím řešit, i když mně brýle slušely, život bez nich to pro mě bude určitě krásnější.

Po operaci se mě manžel zeptal, na co se těším nejvíce. Na co? Až si koupím své první frajerské sluneční brýle.

Přeji všem krásný podzim a pokud bych si měla někdy nasadit znovu brýle, tak jedině růžové :-)

Gaba 23.

Takže jak vás tak čtu, můžete operaci očí jedině doporučit...

Co vy na to, milé ženy-in? Přesvědčila vás Gaba 23, že se operace vyplatí? Šla byste na ni, nebo byste se bála? Jste naopak s brýlemi spokojená a neměnila byste? Jaké brýle nosíte? Na blízko nebo na dálku? Pamatujete si na své první obroučky?

Napišet nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama