Byl to kabát jejích snů, na který si našetřila z prvních výplat a jela pro něj až na Slovensko. Měl kožešinový límec a vzpomíná na něj moc ráda, i když už ho dávo nenosí a vystřídaly ho mnohem modernější kabáty

Dobrý den, když se tak zamýšlím nad tématem „Límce“, tak zjišťuji, že límce mám jen na kabátech. První velký límec a to kožešinový jsem měla na dubeňáku, kabátu, který jsem si moc přála a na který jsem si našetřila z prvních výplat.

Jela jsem si pro něj až na slovensko. Kabát už dávno nenosím, ale měla jsem ho moc ráda. Nyní mám zimní flaušový fialový kabát, s límcem, na kterém je imitace kožešiny také fialové barvy. Je krásně měkoučký a hřejivý, a když pořádně zafouká, tak si ho vyhrnu a je mi moc příjemně.

Ještě nosím ráda podzimní vlněný kabát s šálovým límcem, kde jsou dva knoflíčky, které když zapnu, vypadají jako rolák. Mám ho taky moc ráda. Košile s límcem moc nenosím, protože mám ráda třička nebo tričové halenky.

Přeji všem pěkný den, a pokud máme hřejivé límce, nemusíme se bát ochlazení, které se na nás valí příští týden.

Zdraví Vás Evuš

Milá Evuš, máte pravdu, podle předpovědi má už přijít opravdová zima, takže se nám budou huňaté límce hodit

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s límci, šálami, kapucemi a jinými „zahřívadly“ krku vy, milé ženy-in? Máte nějaký obíbený tvar límce? Řídíte se modními trendy nebo spíš paktičností? Snesete, když vám táhne na krk, nebo si ho raději chráníte? Máte raději límce velké a rozložité, nebo spíš menší a a nenápadné? Ovlivňuje výběr vašeho oblečení také tvar límce?

Napište nám svůj názor na redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama