Styl

Čtenářka Evaspiel: Pomalu, ale jistě

Po manželových narážkách, že čekají miminko, šla do sebe a dala se do hubnutí. Podařilo se, měla ze sebe radost, všichni ji chválili. Pak přišly Vánoce a celý kolotoč může začít nanovo. Ale tentokrát už opravdu vážně..

Letos píši poprvé, takže Vám přeji šťastný nový rok !!! Tak s hubnutím se už trápím pěkně dlouho. Snažím se zhubnout už asi přes půl roku. Můj manžel měl totiž furt narážky, že čekáme miminko, atd... A navíc jsem si už musela kupovat o číslo větší kalhoty a ve zkušební kabince jsem se opravdu zhrozila.

Tak jsem se dala do toho. Ze začátku jsem vynechala pečivo. Světe div se kilo za dva týdny bylo fuč. Měla jsem takovou radost! A najivně si myslela, že to tak půjde dál. Jedla jsem hodně zeleniny a pečivo stále vynechávala, ale potvůrka váha se nějak zasekla. Po nějaké době, jsem se úplně odnaučila jíst pečivo a vůbec mi ty gumové rohlíky nechybí. Čas od času si dám nějaký slunečnicový chlebík.

Váha, ale začala nějak stávkovat. Jednou jsem vážila o kilo víc, jednou zase míň. Jindy se zas ani nezapla, a tak jsem vážení vzdala, asi má už slabé baterky, ale nikomu se je nechce jít koupit. Jedla jsem dál zeleninu a pila vodu. A asi za dva měsíce si manžel už nějak všiml a říká: „No paráda, už máš menší bříško!“ Strašně mě to povzbudilo.

Na Vánoce k nám přijela tchýně, se švagrovou a jejím manželem a i ti si všimli, že jsem zhubla a chválili mě do sytosti. Stouplo mi samozdřejmě sebevědomí a v duchu jsem si říkala, no výborně, aspoň to sebezapírání stálo za to.

No a jak byly svátky, tak se vařila samá dobrá jídla, jedlo se krásné cukroví a tlačilo se a tlačilo, a břicho je zase zpět :( Takže budu muset zas najet do starých kolejí a tentokrát bych mohla k tomu přidat i nějaké cvičení, ale jsem opravdu línááá. Předsevzetí si raději nedávám, protože vím, že bych ho stejně nesplnila. Raději tomu nechám volný průběh. Říká se: „Pomalu, ale jistě.“

Přeji všem hodně zdaru při hubnutí :)

Evaspiel

Milá Evaspiel, to je klasická ukázka jo-jo efektu. Jakmile to trochu pustíte z uzdy, kila jsou hned zpátky. Ale jak jste si jistě přečetla v mnoha dnešních příspěvcích, v zimě se dieta drží hodně těžko a většinou stojí příliš mnoho sil. Příroda je proti vám. Tak to zase toilk nepřehánějte a vydržte do jara. S vaší vůlí půjdou kila dolů, raz dva.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in?Také držíte diety v zimě, nebo už jste to vzdala a počkáte na jaro? Podařilo se vám po dietě váhu dlouhodobě udržet, nebo byla za čas kila zase zpátky?

Napište nám o svých zkušenostech na redakce@zena-in.cz

   
04.01.2012 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Deta [*]

  Jsem na tom stejně, akorát neměl narážky manžel, ale mamka. Taky jsem přestala jíst pečivo, teda to bílé, jím "placatý suchý chleba". A ke každému jídlu zeleninu, případně ovoce. A krásně jsem zhubla Sml59 pak přišly Vánoce, pečení, jezení, popíjení... a pár kil navrch. Včera jsem narvala poslední zbytky cukroví do mrazáku a dnes jsem opět nastartovala svůj předvánoční stravovací režim. Tak držím palce, vám i mě!

  superkarma: 1 04.01.2012, 16:56:06
 2. [1] dispecerka [*]

  Držím palce!

  superkarma: 0 04.01.2012, 15:14:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme