i když jinak nosí spíš neutrální odstíny. Na křiklavější barvy by asi neměla dost odvahy. O to větší šok zažila, když se mudela jako družička obléknout do zelené. Fotku drůžiček-žabiček nám poslala ve svém příspěvku.

Dobrý den, já osobně nosím spíš takové neutrální barvy, jako je černá, modrá, tmavě modrá, bílá, někdy růžová, ale teď jsem si oblíbila takovou tu tmavší fialkovou barvu. Ostatní barvy se mi sice líbí, ale nemám odvahu si je pořídit.

Tady v Praze narazíte na různá individua, třeba jednou jsem viděla holku, co měla růžové vlasy a v nich obrovskou růžovou mašli, růžové šatičky, s plno volánkama, přes to měla růžový kožíšek se třpitkama a jako boty měla růžové kanady. No to byl pohled, ta si asi s výběrem barev hlavu nelámala :D

Teď nedávno jsem se zamilovala do jedněch bot, které jsem si za každou cenu musela koupit. Kupodivu je měli i v mé pidi velikosti. A tak jsem si je koupila a vzala k nim takové tmavě růžové tričko a mini sukni :o)

Posílám foto:

boty

Jsou moc krásné, ale nepraktické, v tom podpatku se nedá moc dlouho vydržet.

No a jednou, když se vdávala sestřenice, tak chtěla, abych ji šla za družičku, jenže jsem ještě nevěděla, do čeho mě navlékne.

Svatbu měla sladěnou do zelena, a tak všechny družičky jsme byly jako žabičky :o) Už bych si takové šaty na sebe nikdy nenavlíkla :D (Ta u šipky jsem já)družičky

 

 

I přes škaredé počasí přeji krásný den

Eva

To máte pravdu, ta zelená je opravdu BRRRR, i když vaší setřenici nelze upřít originalitu

Reklama