Domácnost

Čtenářka Eva: Děkuji za výhru DVD přehrávače!

dvd

Milá redakce, moc děkuji za výhru přenosného DVD přehrávače. Dala jsem ho dětem a od té doby jim dělá společníka po celé prázdniny. Dívají se hlavně na filmy, ostatní funkce jsme ještě příliš neprobádali. Zapínají si ho hlavně večer před spaním nebo když byly deštivé dny. Moc si ho užívají! V září plánujeme cestu k moři, těším se, že se zabaví v letadle a na přejezdech autobusem. Díky a více takových soutěží. Eva K.

Přenosné DVD přehrávače GoGEN

Přenosné DVD přehrávače značky GoGEN jsou schopny přehrávat video zhruba 2 hodiny bez připojení do elektrické sítě. V příslušenství je samozřejmě kabel pro zapojení do elektriky a praktický kabel pro použití v autě pro zapojení do 12 V zásuvky, ideální na delší cesty. Většina přenosných DVD přehrávačů je vybavena otočným displejem, který můžete otočit a položit na spodní část, takže se dítě nedostane k ovládání a také se ním lépe manipuluje. Pokud však chcete, aby vaše dítě DVD přehrávač vůbec nedrželo, využijte brašnu pro uchycení přenosného DVD přehrávače, která připevní přehrávač na zadní část předních sedadel.

Přenosné DVD přehrávače vám mohou posloužit jako přehrávač hudby, filmů, prohlížeč fotografií, a pokud si vyberete takový, který bude mít DVB-T tuner, tak i jako přenosný televizor.

Pokud se chcete dozvědět více o sortimentu a jednotlivých modelech značky GoGEN, podívejte se na www.gogen.cz

   
07.09.2011 - Dům a byt - autor: Zuzana Sommerová

Komentáře:

  1. [1] Izzy [*]

    Kdo má nové dvd a nestíhá k němu současně pořídit i filmy, prodej dvd filmů na internetu je snadné a mnohem dostupnější nabídky, než v kamenných prodejnách.

    superkarma: 0 26.05.2015, 12:44:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme