Bulvár

Čtenářka Eli:emanuela: Nemám ráda aprílové žertíky

Děkujeme za další příspěvek na téma Apríl, který nám poslala čtenářka s nickem eli.emanuela. Proč nemá ráda aprílové žertíky?

Dobrý den, posílám příspěvek k dnešnímu aprílovému tématu. Nemám ráda aprílové žertíky (a to během celého roku). Předpokládám, že dnes se to tu bude hemžit vtipnými a veselými příhodami.

Já s žádnou takovou nepřispěji. Nemám totiž apríl ráda, tudíž žertíky na nikoho ani nechystám. A protože mé okolí můj postoj zná, tak ani od ostatních mi nic takového naštěstí nehrozí.

A proč vlastně mám takový postoj? Již od dětských let jsem se totiž setkávala s lidmi, kteří si zakládali na tom, jak jsou vtipní a jaká je s nimi legrace. Na tom by nebylo nic špatného. Jenže v jejich pojetí to znamenalo, že na druhé chystají takové vtípky, které rozhodně vtipné nebyly. Cílem nebylo zasmát se společně, ale spíše škodolibě se pobavit na cizí účet. Ať už se jednalo o dospívající děti či dospělé lidi, při vymýšlení vtípků se zaměřovali na slabá místa své oběti, neboť tak mohli lépe ponížit a zesměšnit. Nebo rovnou vymysleli něco, co ohrožovalo zdraví. Například ve spánku nasypali pepř do očí či v noci tajně navoskovali lyže, a to tak, že jedna lyže na sněhu hrozně klouzala, zatímco na druhou se sníh lepil a lyže nejela.

Nikdy jsem nepochopila (a asi ani nepochopím), proč je tolik lidí, kteří mají potřebu utahovat si z druhých. Vždyť legrácky a vtípky se dají dělat i takové, které neponižují a neubližují! Mám ráda inteligentní humor, humor, který neubližuje. A naštěstí mí nejbližší to mají stejně. Apríl proto nijak neprožíváme, je to pro nás den jako každý jiný. Důvodů ke smíchu si umíme najít mnoho i během roku.

Přeji vám, abyste nepotkávali stejně nevyzrálé, škodolibé jedince jako já a abyste si dnešní aprílový den krásně užili!

S přáním krásného dne eli.emanuela

Já osobně Apríla také nemusím, a občas je mi z některých hloupých vtípků trapně

Jak jste na tom s Aprílem vy, milé ženy-in? Máte aprílové žertíky ráda, nebo je nesnášíte? Kdy vás kdo napálil? A nemuselo to být jen na Apríla. Udělala jste si někdy legraci z někoho jiného? Dokážete být škodolibá? Pamatujete si na nějaký kanadský žertík vašich známých?

Napište nám na dnešní téma na redakce@zena-in.cz

 

   
01.04.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Kaylie [*]

  Ono to někdy trapné je, opravdu málokterý "vtípek" se povede, aby člověk někoho neurazil či  neponížil.

  Já osobně jsem celá léta nic takového nedělala a z mládí si houby pamatuju a když sranda, tak ani apríl být nemusel. prostě spontánně a to zas je fakt, že v prvním zaměstnání, ač bylo práce dost, tak jsem  si fakt srandy užila, co jsme si prováděli za šaškárny.

  Kde je tomu konec...Sml80

  Akorát dcery přítel, už se rozešli, tak ten se mi naprováděl věci, no tak jsem mu oplácela, to bylo číslo...

  superkarma: 0 02.04.2011, 11:19:31
 2. avatar
  [3] enka1 [*]

  Sml67dneska jsem to tu už někde připsala - zlé a nebezpečné "vtípky" neberu

  superkarma: 0 01.04.2011, 11:22:29
 3. avatar
  [2] mineralka7 [*]

  Naprosto s tebou souhlasím. Vtípky by neměly postrádat jistou inteligenci - co je úžasného na tom, že někomu svážu tkaničky na botách a on upadne? Asi jsem divná, ale tohle opravdu nechápu...

  Oproti tomu špagetový strom mě dokáže pobavit - je to humor na úrovni a nikomu neubližuje Sml67

  superkarma: 0 01.04.2011, 10:56:58
 4. avatar
  [1] delfi.na [*]

  mám ráda, když někoho já nebo někdo mě vyvede aprílem. Ale jak píše Eli .... žádné škodolibosti .. prostě takové ty srandičky, jak píše třeba krokodýlice. Sml22

  superkarma: 0 01.04.2011, 10:44:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme