Vztahy

Čtenářka DitaB: Nezlobte se na žadonícího partnera

K pochopení náruživého partnera, který touží po milování, ačkoly vy ještě nemáte po porodu úplně chuť, vyzývá čtenářka DitaB. Muž nemůže nikdy plně pochopit to, co se v ženě odehrává...

Téma dne, které dnes vládlo magazínem, zní: Sex po porodu. Příspěvky mi již neposílejte, milé čtenářky. V 16.00 hodin se dozvíte, kterou z vás, přispěvatelek jsem ocenil slíbeným dárkem.

Níže si můžete přečíst příspěvek čtenářky DityB...


Vážená redakce, vážené čtenářky.

Docela mě překvapil nezájem o toto téma. Já si naopak myslím, že toto téma není od věci, a mnoha čerstvým i nastávajícím maminkám může i pomoci.
Pokud budu psát z vlastní zkušenosti, tak byl pro mě sex po porodu velkým strašákem. Opomenu-li bolest, tak ta nechuť byla obrovská a já jsem si to moc vyčítala a trápila se tím, protože před porodem byl pro mne sex úžasný a moc jsme si to s manželem užívali, a teď jsem měla obavy, že jsem snad frigidní. Až jsem se osmělila zeptat kamarádek, jak to mají ony a k mému překvapení, byly na tom dost podobně. Nakonec jsem se svěřila svému lékaři, který mne uklidnil, že za mými problémy vězí více faktorů, a to především kojení, antikoncepce a hormonální bouře, kterou prochází každá ženská, počínaje těhotenstvím, porodem a kojením konče. Nehledě na to, jak tu jedna čtenářka správně uvedla, když máte doma novorozeně a ještě k tomu první, jste ráda, když si vyčistíte zuby a dojdete si v klidu na wc. Takže když se spojí tohle všechno dohromady společně s únavou, není divu, že sex je to poslední, co vás může zajímat.
Chce to hodně trpělivosti a partnerského porozumění, a i když to bude trvat třeba rok nebo i víc, odměna se nakonec dostaví :o).

PS: Nezlobte se na svého žadonícího partnera, vždyť je to taky jenom člověk a má své potřeby. On nikdy nemůže stoprocentně pochopit, co se ve vás odehrává, protože tím neprošel.

Zdravím a mnoho zdaru přeje,
DitaB

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. května 2011: Sex po porodu

Pište mi své zkušenosti s milováním po porodu, milé čtenářky...

 • Bylo to fajn, nebo něco selhalo?
 • Dodržela jste šestinedělí?
 • Změnily se vám milostné touhy?
 • Ještě miminko nemáte, ale tohle téma řešíte?

Nestyďte se a podělte se o své zkušenosti s ostatními čtenářkami našeho magazínu. Poraďte, pomozte, diskutujte. Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže) nejpozději v pondělí 9. května 2011 ve 14.30 hodin. Pokud chcete mít šanci na uveřejnění příspěvku a získání krásného dárku, nezapomeňte uvést do předmětu mailu heslo: SEX PO PORODU. Váš příspěvek ať je také dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. A ten slíbený dárek? Na jednu z vás čeká intimní pěna GYNTIMA fytofontana a dvě knížky z nakladatelství GRADA: Peni s Vagina.

darek

   
09.05.2011 - Ona s ním - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [2] MisankaB [*]

  No já jsem sice rodila podruhé už před deseti lety, ale jak si tak matně vzpomínám, tak jsem na sex také nijak nechvátala, po prvním i po druhém porodu. Člověk se může kvůli partnerovi snažit sebevíc, ale když to nejde, tak to nejde. A nutit toho druhého do něčeho, na co nemá ani pomyšlení, je blbost. Chuť na sex se nedá naprogramovat, bohužel. Nyní mám zase s nechutenstvím problém, ale není to porodem, nýbrž mým nynějším "chlastajícím" nárůživým partnerem. Svým věčným naléháním ve stavu nestřízlivém mi sex docela znechutil a musím se dost přemáhat, abych s ním spala. Samozřejmě, že hádky jsou skoro na denním pořádku.

  Ale jinak, milujte se a množte se Sml58 a sexu zdar!

  superkarma: 0 09.05.2011, 15:28:48
 2. [1] FAXÍK [*]

  svatá pravda a moc hezky napsaná Sml67

  superkarma: 1 09.05.2011, 15:04:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme