K zahradnické vášni se ve svém příspěvku přiznává čtenářka Dispečerka. Dnes máme v magazínu téma: Podzimní dekorace. Dispečerka si je pěstuje sama! Podívejte se, jaké krásné dary pro ni zahrádka schystala...

Jestliže si doma zkrášlujete bydlení různými přírodními dekoracemi, je dnešní téma jako stvořené pro vás, bavíme se totiž o těch podzimních. Další přispěvatelkou je čtenářka Dispečerka, která poslala hned sedm fotek!

Můj příbytek na podzim zdobí zahradnické výpěstky

dekor

dekor

Nejsem nic moc zručná, ale zato vášnivá zahrádkářka. Pěstuji, kde co. A svými výpěstky si po celý rok krášlím příbytek. Ne jinak je tomu na podzim, který už sám o sobě je krásně barevný.

dekor

dekor

dekor

Ráda si po domě pokládám okrasné dýně, ozdobné zvonečkové papričky, všelijaké brambůrky veselých tvarů či neuvěřitelně krásné květenství ozdobného zelí. Mám tak neustále vedle sebe kus přírody. A to já ráda.

dekor

dekor

Zdraví,
Dispečerka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Podzimní dekorace

Vyrábíte drobné dekorace z podzimních plodů, milé čtenářky?

Pokud ano - a já tomu věřím, pošlete mi jejich výrobní postup a svou dekoraci také vyfoťte. Mohou to být zvířátka z kaštanů, věnečky či obrázky z listí, ozdobné lahvičky ze skořápek - nevím, co ještě... určitě je spousta věcí, kterými se v podzimním čase dá zdobit domácnost. Podělte se o ty své dekorace! Za svůj příspěvek můžete získat kazetu POCKWICK 9 chutí čaje a časopis TOPseriál s podtitulem Anglické vraždy. Příspěvky očekávám dnes (středa 3. listopadu 2010) na následující e-mailové adrese.

9 chutí

Reklama