a přizpůsobuje tomu i své oblečení. Nejraději chodí v černé dlouhé sukni a k ní mění vršky. A na co nikdy nezapomíná? Na náhradní boty a lak na nehty.To kdyby upadl podpatek a uteklo oko na punčoše.

Dobrý den, slavnostní oblečení si dělím na dvě skupiny, podle události, které se týká. Pokud jdu na kulturní akci , kterých je u nás ve městě plno, volím většinou černé kalhoty a zajímavý vršek. Pokud se chystáme na ples, tak to je jiná. Vzpomínám, jak se na nás vždycky se zalíbením dívaly naše malé dcerky  a vzdychaly, jak nám to sluší. Vymetali jsme plesy doma i v širokém okolí. Nebyl problém jít na ples v pátek a znova v sobotu. Jo, to byly časy.

Teď už to tak žhavé není. Jdeme na Ples města a pak ještě na jeden, kde hraje známá kapela. S ustrojením už to taky není tak složité. Už si nepořizuju módní novinky, jistí to dlouhá černá sukně a dva zajímavější vršky. Šaty mám ve skříni pouze jedny, tmavě modré, které doplním stříbrným bolerkem. Boty a kabelku ladím buď do zlaté nebo stříbrné.

šaty

Manžel to má jednoduché, oblek doplní košilí v podobné barvě mého vršku, abychom ladili. Jde mi hlavně o to, abych se v oblečení cítila dobře, aby se mi sukně nechytala na punčochy, aby mi nepadalo ramínko od podprsenky, v šatně mám náhradní lodičky, kdyby upadnul podpatek a v kabelce lak na nehty, kdyby utelko oko na punčoše.

halenka

halenka

A pak už jen krásná hudba a taneček až do rána.

Zdraví Datura  

Milá Daturo, tak to jste jedna z mála, která chodí na plesy. Jsem moc ráda, že vás to baví. Tanec je zdravý, utužuje vztah, formuje postavu a vytváří dobrou náladu

Text nebyl redakčně upraven

  • Co vy a společenské oblečení, milé ženy-in? Prozradíte nám také, co nejsvátečnějšího máte ve své skříni?
  • Pošlete nám fotku?
  • V čem chodíte na kulturní akce, do divadla, na svatby, promoce...?
  • Máte doma malé černé? Jak často je během roku „provětráte“?
  • Jste spíš kalhotový typ a nosíte kostýmy?
  • Snažíte se společenskou módu obměňovat, nebo nosíte stále totéž?
  • V čem usednete ke štědrovečerní večeři?

Napište nám. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama