Magie

Čtenářka Dante Alighieri se učí na čarodějku

 

V blogu Přání plní Žena-in vaše novoroční touhy. Čtenářka Dante Alighieri byla na prvním kurzu u známé astroložky Martiny Blaženy Boháčové...

Máte za sebou první kurz u paní Boháčové, jak se vám líbil?
Jednalo se o přednášku na téma „Co nás čeká v roce 2009“. Paní Boháčová rozebírala, co čeká jednotlivá znamení v tomto roce a vracela se i do minulého. Do toho dne jsem věřila pouze horoskopům udělaným na míru podle data, hodiny a místa narození, ale viděla jsem, že i obecný horoskop jen podle znamení může fungovat. Jsem Vodnář a sedělo na mě prakticky všechno, co bylo k Vodnářům řečeno. V roce 2009 poroste moje osobnost. Postavím se na vlastní nohy, najdu si práci, nastartuju nové aktivity. Mám tam i stěhování.

Paní Boháčová kladla důraz na to, aby si Vodnářky daly v tomto roce pozor na otěhotnění, protože naše plodnost bude na vrcholu a v roce 2009 bude spousta těhotných Vodnářek. Šťourala se v tom dost dlouho a moje obavy rostly a rostly. Neděli předtím jsem si totiž zapomněla zobnout prášek. Teď už naštěstí vím, že je všechno v pořádku. Celkově by rok 2009 měl pro mě být velmi úspěšný. To ráda slyším, v červnu totiž končím školu.

V roce 2008 pak mám přímo v planetách počátek aktivního zájmu o esoteriku. Paní Boháčová vysvětlovala, že když po nás energie něco chtějí, postarají se o to, aby k tomu či onu v našem životě skutečně došlo. Kdo se má začít zajímat o esoteriku, ten na toto téma všude naráží (otevře časopis a tam článek o astrologii), potká osobu spojenou s esoterikou nebo třeba vyhraje kurzy. A pokud někdo nenásleduje tlak energií, bude mít v následujících 3 letech jisté potíže, protože nešel v souladu s nimi. Ony vědí, proč člověka někam tlačí. Vědí, že rozvinutí té a té oblasti nám v následujících letech bude ku prospěchu, nebo že ji budeme nějak potřebovat.

Běžného člověka ale nenapadne, že jde o nějaké energie. Když začne dělat něco nového, považuje to za svůj nápad a svoji vlastní aktivitu. Jenže ve skutečnosti za všechno mohou energie – pokud máte potkat nového partnera, energie to zařídí tak, abyste v pátek v 18.05 byla na té samé zastávce, co ON, a takhle to funguje se vším. Je mi jasné, že tomu nemusí všichni věřit, ale já ano. Za vším vidím nějakou vyšší moc, která mě řídí a popostrkuje správným směrem.

Jak na vás paní Boháčová zapůsobila?
Ona je skvělá. Je to první osoba, u které se mi líbí její moravština, a první osoba, u které mi nevadí její hlučnost. K ní to prostě sedí, je velmi energická. Přestože je hodně vytížená, neztrácí elán. Spíš se divím, že se z toho velkého pracovního tlaku ještě nezbláznila. Denně má 400 hovorů, mobil se jí za den 4x vybije, k tomu 200 e-mailů.

Chtěla bych ovládat to, co ona. Všechno, co potřebuje, má v hlavě. Postavení planet, všechny ty domy... To je pro mě pořádná džungle a nechápu, jak se v tom může vůbec někdo vyznat. Jakmile jsme se setkaly, dala mi paní Boháčová malý křišťál jako poděkování za to, že jsem měla takové přání. Má ode mě odvádět negativní energie a mám ho nosit stále u sebe. Prý dostanu ještě nějaký kamínek.

Byl pro vás kurz užitečný, dozvěděla jste se něco nového?
Řekla bych, že to hlavní mě teprve čeká. Na přednášce jsem se dozvěděla jen hodně obecné základní informace. Pochopila jsem, že nejvíc v astrologii záleží na tom, kde stojí Saturn a Jupiter - ve kterém domě je zrovna jednotlivá znamení mají. Přednostně se mluvilo o znameních přítomných posluchačů. Kromě Vodnáře se mluvilo ještě o Blížencích, Vahách, Raku, Beranu, Panně, Kozorohovi a Střelci. Ale když se mluvilo o znameních, která se mnou nemají nic společného, dost jsem se nudila. Mnohem víc se těším na taroty nebo na to, jak udělat horoskop konkrétnímu člověku. Zaujalo mě i povídání o těch energiích, o kterých jsem věděla už dřív, ale tady jsem se dozvěděla ještě o něco víc.

Přišlo vám, že jste se naopak něco nedozvěděla? Něco, co jste očekávala?
Domnívala jsem se, že paní Boháčová bude mluvit o postavení jednotlivých planet a co to pro nás všechny bude znamenat. Například že v březnu bude Merkur tam a tam a bude to znamenat, že budeme více unavení a podobně. Byla jsem ráda, že jsem se dozvěděla spoustu informací o Vodnáři, který se probíral jako první a řekla bych nejpodrobněji, ale pak už jsem se zkrátka trochu nudila. Nejsem ale zklamaná, přestože jsem očekávala něco jiného. Těším se na příště a moc děkuji Ženě-in, že mi kurzy umožnila!

Projdete několika kurzy. Využijete získané informace jen soukromě, nebo byste se jednou chtěla živit jako paní Boháčová?
Prozatím určitě jen soukromě. Chci se ptát karet, jestli udělám zkoušku, jak uspěju na pohovoru nebo jestli mě čekají nějaké cesty. Chci to zatím zkoušet jen na sobě. Druhým bych vykládala až v případě, kdy bych si byla jistá, že můj výklad bude správný. Nikoho bych nechtěla krmit nějakými bláboly. Navíc si myslím, že být dobrou kartářkou nebo astroložkou je na velmi dlouhou trať, troufnu si říct na léta, možná i celé desetiletí. Po několika kurzech se určitě ještě nestanu profesionálem.

Pouze od nich očekávám, že mi dají nějaký základ, a pak už bude záležet jen na mně, jak s tím naložím. Živit se jako paní Boháčová je tak trochu můj sen. Nesnáším autority a bojím se, že skončím ve špatném kolektivu. Paní Boháčová je ale jen svou paní, nemá žádného šéfa ani kolegy a řídí si svůj čas sama. Nemusí nikoho poslouchat, ani se podřizovat nebo snášet s prominutím buzeraci. Být na volné noze a ještě se zabývat tím, co mě zajímá, a tedy mám větší šanci to ovládat kvalitně, je můj sen.

Už jste stihla nabyté informace vyzkoušet?
Jen jsem řekla tátovi, co ho čeká. Nepovažoval to za pravděpodobné, ale uvidíme. Spolu s ním mám v blízkosti tři Kozorohy, a tak si na konci roku snadno ověřím, jestli planety v jejich případě nelhaly. Jak už jsem řekla, více očekávám od kurzů než od této přednášky.

Související články:
Martina Blažena Boháčová: Astrologie je úžasná!
Čtenářku Dante Alighieri láká tajemno

   
12.02.2009 - Astrologie - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [57] ZZZdena [*]

  Já mám dokonce knížku, napsala ji Denebola Acharnar "Každá žena se může stát čarodějkou" .... jen to v sobě musí objevit a nebát se experimentovat s kouzly (to je také napsané na titulní stránce knížky)... pojednává o spoustě věcí, např. o rozšiřování vědomí, chiromanii, kartách, runách, astrologii atd ...../../../../../images/smiles/sml28.gif../../../../../images/smiles/sml59.gif

  superkarma: 0 24.04.2009, 17:49:39
 2. avatar
  [56] Myškomedvídek [*]

  už jsem o tom slyšela,proč ne?

  superkarma: 0 22.04.2009, 11:30:16
 3. [55] cariñ;in [*]

  ja nevim jak vy ale ucit se carodejkou? co se tyce esoteriky k tomu musi mit jeden nejake don..aj ted si nevzpominam cesky ,to co se rodi a dava z matky na dceru protoze tyto veci se nedaji naucit

  superkarma: 0 28.02.2009, 18:51:51
 4. avatar
  [54] OlgaMarie [*]

  Dante Alighieri: Dnes mě rozesmál dnešní horoskop. Ten obecný ve sloupci. Mám to přesně opačně.

  superkarma: 0 26.02.2009, 15:53:34
 5. avatar
  [53] Suzanne [*]

  Kerridaenn: to je úplně v pořádku, každý máme svoji "víru"
  Vždycky ale platí to, že když tě energie (počasí, Bůh, intuice, náhoda) dovede na rozcestí, jedině Ty rozhoduješ, kterou cestou se dáš

  superkarma: 0 23.02.2009, 00:02:15
 6. avatar
  [52] Kerridaenn [*]

  Suzanne: díky za odpověď :)
  Já si teda budu spokojeně pokračovat v nevíře v inteligentní energie a budu doufat, že pokud už mě budou chtít ovlivňovat, udělají to s grácií sobě vlastní popsanou v článku a já si budu myslet, ať žije náhoda :)

  superkarma: 0 22.02.2009, 23:34:31
 7. avatar
  [51] Suzanne [*]

  Kerridaenn: tak nad těmito otázkami lidstvo přemýšlí už tisíce let, takže s odpověďmi oficiálního rázu nemohu sloužit. Mohla bych pouze říct, jak to mám postavené já, ale to už je moje ryze soukromá víra. Na druhou stranu existují i směry, které považují "energie" za stejně nevyzpytatelné jako počasí. Koneckonců i události typu počasí nás mohou potkávat z nějakého důvodu. I věda, která dokáže vysvětlit "všechno", dneska uznává existenci kvantové fyziky, tedy že některé jevy se prostě dějí bez příčiny a mají naprosto neočekávatelné následky Za sebe "vědoucnost" energií mohu vysvětlit pouze vírou ve vyšší smysl. Ale tím tě asi moc neuspokojím
  Dante Alighieri:

  superkarma: 0 22.02.2009, 20:11:55
 8. avatar
  [50] monca13 [*]

  Nevim, co jsem spachala v minulem zivote tak strasneho, ze na to v tomto zivote tak doplacim, ale zacinam se bat, ze v pristim zivote si to za sve kriticke prispevky na zene-in slusne receno odnesu jeste hur.
  Navic jsou tady ty energie, carodejnice, andele, astrologie, vesteni z karet, z koule a ja na to neverim, i kdyz mne vyslo z data narozeni magicke cislo 9.
  Takze smrti se nebojim, casto bych se rano radsi uz nevzbudila, bojim se bolesti pri umirani a zbytecneho prodluzovani zivota, docela vazne. Kdyby to bylomozne a zarucene, chtela bych znat svou budoucnost nejen v tomto smeru, mela bych jednodussi zivot, ale bohuzel takhle to nefunguje, to priznavaji i carodejky, i kdyz ten minuly zivot by me opravdu, ale opravdu zajimal.

  superkarma: 0 22.02.2009, 19:13:10
 9. avatar
  [49] Kerridaenn [*]

  Suzanne: děkuju za vysvětlení, už je mi to trochu bližší. Ale pořád tápu. Ten příměr je totiž trochu nepřesný - počasí se děje a nemá nic v úmyslu, nic po nás nechce a nic neví. Ale energie údajně vědí, co je pro nás dobré a nějak zařídí, aby se to stalo.
  "Ony (energie) vědí, proč člověka někam tlačí." Působí teda energie jako počasí na všechny bez rozdílu, nebo působí jen na ty, kteří na sebe nechají nebo chtějí nechat působit? A co jsou ty energie vlastně zač, jak vědí, co se bude jednomu hodit?

  superkarma: 0 22.02.2009, 18:54:02
 10. avatar
  [48] Dante Alighieri [*]

  Suzanne: Dobře řečeno. Někdy nemívám zrovna nejlepší vyjadřovací schopnosti, ale tys to řekla hezky.

  superkarma: 0 22.02.2009, 16:00:20
 11. avatar
  [47] Suzanne [*]

  Kerridaenn: zjednodušení o nalajnování života energiemi je stejně nabíledni jako nalajnování života počasím. Počasí neřídí tvůj život, přesto tě počasí ovlivňuje (minimálně tím, že si vezmeš svetr) a někdy ti převrátí život naruby (vánice). Někdo má rýmu, protože se nepřizpůsobí, někdo je s ním v souladu, rozhodně ale má vliv na tvůj život.

  superkarma: 0 22.02.2009, 15:51:13
 12. avatar
  [46] shb [*]

  Dante Alighieri dobrý, tak ať se daří a ať se toho mnoho dozvíš!

  ....hmmm tak přemýšlím, že až budou příště nějaká přání, tak je asi trochu přehodnotím a taky si nechám nějaké splnit , Když vidím jak to ženě-in jde Redakce dobrý!!!

  superkarma: 0 17.02.2009, 16:47:02
 13. avatar
  [45] Dante Alighieri [*]

  monca13: Za rozumnou cenu, he he. To je hoooodně předčasné myslet vůbec na nějakou cenu! Jestli vůbec k nějaké ceně dojde!

  superkarma: 0 17.02.2009, 13:04:10
 14. avatar
  [44] monca13 [*]

  Dante Alighieri: Prestoze v astrologii neverim, drzim ti palce, aby se ti tve prani splnilo a abys mohla pomahat sobe i ostatnim, kteri o to budou mit zajem - za rozumnou cenu, i kdyz to je taky vec nabidky a poptavky bez ohledu na andely a energie, jak tady nekdo psal.
  Ja si zkratka nedam pokoj. A nejsem zneuznala ani neuspesna vestkyne.
  A k neslusnym vyrazum se taky nenecham vyprovokovat, nejsem na to zvykla a nelibi se mne to ani u jinych, pokud to neni v legraci a je to mysleno zle.
  Takze preji i tobe, Monino, hodne zdravi, i kdyz netusis proc.

  superkarma: 0 17.02.2009, 10:59:06
 15. avatar
  [43] Dante Alighieri [*]

  Nevím, co více řešit. Přeju si, abych se na kurzech naučila co nejvíc a čím víc toho bude, tím líp. Prioritní pro mě je, abych si (případně ostatním) dokázala pomoci v konkrétních případech. Proto mě tolik zajímají hlavně taroty a horoskopy NA MÍRU; a ty obecné už méně.

  Jsem si ale vědoma toho, že to nebude nic jednoduchého. Kurzy beru jen jako základ. Další rozvíjení získaných znalostí bude už jen na mojí píli a vytrvalosti.

  superkarma: 0 16.02.2009, 23:58:23
 16. avatar
  [42] vladka006 [*]

  Dante Alighieri: Držím palce, ať se Ti kurzy líbí a přinesou mnoho zajímavého.
  Ten výklad karet sama na sobě je super. I když se mi stalo několikrát, že jsem jejich obsah pochopila, až když ta věc nastala. Vlastně kolikrát až po určité době mi vše zpětně došlo. Stejně tak s i-Ťingem.

  superkarma: 0 16.02.2009, 07:11:45
 17. avatar
  [41] Kerridaenn [*]

  Dante Alighieri: Tak ti přeju, ať se ti zbytek kurzu líbí a ty se naučíš, co si představuješ. Opravdu.

  Předchozí příspěvek nebyl žádný útok. Prostě mi jen přišlo, že to, co píšeš, si odporuje. Tak mě zajímalo, jak to teda je. Sice nějak nevidím rozdíl mezi tím, když někdo řekne, že když se nežije v souladu s energiemi, čekají 3 roky jisté potíže, dále že energie nás k tomu dotlačí, i když si myslíme, že jsme tam došli sami, nebo že to byla prostě náhoda, a když to někdo shrne tím, že je život nalajnovaný energiemi. Ale jsem ochotná věřit, že tam nějaký rozdíl je, hlavně, že ta víra vyhovuje tobě a že se jako loutka necítíš.

  A jinak můj předchozí příspěvek, samozřejmě i tento, je založen na tom, jak na mě tvůj článek působil. Tudíž je to můj názor na něj, takže na mě neútoč s tím, že jsou to jen mé domněnky. Vycházela jsem jen z toho, co tu je napsané. To, že to vidím jinak, neznamená, že na tebe útočím. Jestli nejsi schopná a ochotná vysvětlit někomu jinému svůj postoj, tak se aspoň zdrž takových útoků sama.

  A samozřejmě, že jsem psala dřív, než jsi stihla reagovat. To se totiž tak dělá, víš? Nejdřív někdo musí dát podnět k tomu, aby ten druhý mohl reagovat. Naštěstí ještě nemáš schopnost telepatie, abys mohla reagovat před tím, než něco napíšu.

  superkarma: 0 14.02.2009, 16:41:09
 18. avatar
  [40] Dante Alighieri [*]

  Kerridaenn: Ještě bych dodala, že na té přednášce jsme ještě nebrali, jak se horoskopy tvoří... Poslouchala jsem "hotovou" obecnou předpověď. Zkrátka, na ty kurzy se těším mnohem víc. Až se dozvím, jak na věc.

  superkarma: 0 14.02.2009, 03:37:30
 19. avatar
  [39] Dante Alighieri [*]

  Kerridaenn: To, co jsem řekla, sis notně překroutila a vyhnala do extrémů. Neříkala jsem nic o nalajnovaném životě ani muzikantech nebo dokonce o tom, že nemáme žádnou moc nad svým životem. Trochu silná slova, ne? Mluvím o tom, že na nás působí jakési energie a je na každém, jak je vycítí a bude následovat nebo ne. Co se týká mě, chci žít v souladu s nimi... Proto ale ještě nejsem loutka!

  Ostatní znamení mě nudila, ano. Protože jak jsem psala, obecné horoskopy nelze brát příliš vážně. Můžou fungovat, ale nemusí. V rozhovoru jsem se podivovala nad tím, že předpověď pro Vodnáře na mě kupodivu seděla. Ale pak jsem se domlouvala s jinými Vodnáři a na ně to nesedí. Z toho vyplývá, že tyhle obecné horoskopy nemůžu aplikovat na každého a to mi vadí. I nadále mě zajímá, jak se horoskopy tvoří, ale uvažuju ty, které se dělají na míru podle data, hodiny a místa narození a pro konkrétního člověka. Ovšem ještě nevím, jestli i tohle bude náplní kurzu.

  Z tvého příspěvku cítím ironii a nepochopitelný útok. Útok založený na tvých domněnkách. A dřív než jsem stihla reagovat.

  superkarma: 0 14.02.2009, 03:22:58
 20. avatar
  [38] Kerridaenn [*]

  Nějak nechápu, v co teda vlastně věříš, Dante.
  Píšeš, že věříš v energie, které ti nalajnovaly život a ty vlastně nemáš žádnou moc nad svým životem (protože za všechno můžou energie a ty jsi tím pádem z obliga - celkem pohodlné smýšlení - já nic, já muzikant).
  A pak píšeš, že chceš, aby ti karty něco prozradily a tys to mohla uchopit po svém. Tak nevím, jak to spolu jde dohromady?

  A jak vážně bereš takový kurz, když tě zajímala jen předpověď pro tebe (tvé znamení), a ostatní znamení tě nudila? Zajímá tě teda princip, jak se horoskopy tvoří, jak uchopit astrologii, nebo jsi prostě jen chtěla, aby ti ta paní udělala horoskop? Asi by sis to měla ujasnit.

  I když ony ty energie ti tím asi naznačují, že to pro tebe nebyly podstatné informace, když ses nudila, co?

  superkarma: 0 13.02.2009, 23:07:21
 21. avatar
  [37] Dante Alighieri [*]

  Znovu děkuji za podporu, ale i odmítavé názory, vážím si obojího.

  superkarma: 0 13.02.2009, 20:32:16
 22. avatar
  [36] Dante Alighieri [*]

  Já to beru tak, že p.Boháčová si vydělává jako každý jiný. Nikdo nedělá zadarmo. Nenapadá mě žádná profese. Takže se domnívám, že je zcela zcestné myslet si, že je nemorální, aby si p.Boháčová brala za svoje služby peníze. Možná si někteří myslíte, že je to nemorální proto, že karty jsou blbost. Ale to je každého názor a jsou lidi, kteří kartám a astrologii věří, protože se jim předpověď prostě vyplní. Jednoduché jako facka. Třeba mě zabijte, ale pro mě karty a astrologie fungují a hlavně astrologie je nepopíratelná. Z mého pohledu. Že tomu někdo nevěří ani za milion, zcela rozumím. Někteří jsou prostě pragmatičtí až za hrob, tak to je a bude.

  Jinak to, že telefonát ve Volejte věštci stojí 70Kč/minuta, si p.Boháčová nevymyslela a stejně tak pochybuji, že výdělek linky je celý pro ni. Určitě má pouze nějakou paušální částku pouze za vysílání.

  Výklad přes telefon je druhá věc a je určen soukromým klientům. Kdo bydlí daleko a nemůže se k výkladu karet dostavit osobně, tomu p.Boháčová vyloží prostřednictvím telefonického spojení. Spadá to do jejích služeb, ne do služeb pořadu Volejte věštci. Hovor trvá třeba hodinu a stojí nejspíš stejně jako hodinový výklad osobně.

  superkarma: 0 13.02.2009, 20:25:51
 23. avatar
  [35] kareta [*]

  Meander: no, ono to tak trochu vyznívá, bez znalosti kontextu a osoby.

  Monina: ber to jako výčitku, proč toho daru neužívá nezištně, třeba něco jako Míša

  superkarma: 0 13.02.2009, 15:42:15
 24. avatar
  [34] Meander [*]

  Monina: A teď jsi to nandala té pravé.

  superkarma: 0 13.02.2009, 09:39:54

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [32] Evča [*]

  monca13: proč bych si měla myslet, že jsi hamižná , dole jsi furt počítala a Dante nevěděla proč, no tak jsem napsala co jsem z Tvého počítání vydedukovala, to nebylo nic proti Tobě

  superkarma: 0 13.02.2009, 07:20:48
 2. avatar
  [31] Evča [*]

  monca13: myslím, že tohle nemá s anděli nic společnýho, tohle je výdělečná činnost jako každá jiná

  superkarma: 0 13.02.2009, 07:17:09
 3. avatar
  [30] monca13 [*]

  Jestli znas me prani, uvidis, ze nejsem hamizna a budu se radeji snazit si pomoci sama, vlastnimi silami, ne na ukor jinych, i kdyz mne jde o zivot, to nemuzes pochopit, a tentokrat to nebude ze strachu.

  superkarma: 0 13.02.2009, 07:16:16
 4. avatar
  [29] monca13 [*]

  Evča: Ani netusis jak se mylis. Pravda je takova, ze jsem si myslela, ze lide, kteri komunikuji s andely jsou lepsi nez my, obycejni smrtelnici, proto me prekvapila jejich - jak to nazvat - touha po penezich? Za dobre skutky?

  superkarma: 0 13.02.2009, 07:12:36
 5. avatar
  [28] Evča [*]

  Dante Alighieri: ať se Ti to líbí a máš z toho radost
  myslím, že monca13 se nemůže dopočítat měsíčního výdělku

  superkarma: 0 13.02.2009, 06:54:45
 6. avatar
  [27] Dante Alighieri [*]

  monca13: V pořadu se střídají 4 čarodějnice, ale v éteru je jich mnohem víc po 24 hodin denně. Co se týče p.Boháčové, výklad přes telefon a výklad ve Volejte většci jsou dvě různé věci! Možná toto si pleteš, nevím... Se svými příjmy se mi p.Boháčová opravdu nesvěřovala. Promiň, ale moc mi nejde na rozum, o co ti jde.

  superkarma: 0 12.02.2009, 23:54:48
 7. avatar
  [26] monca13 [*]

  Dante Alighieri: Verim, ze ty to neberes jako provokaci, mozna se ti pani Bohacova sverila se svymi prijmy, kdyz jste si povidaly, mozna mam prehnane predstavy, ale i kdybys to vedela, nechci vyzvidat.

  superkarma: 0 12.02.2009, 20:41:23
 8. avatar
  [25] monca13 [*]

  Dante Alighieri: a proc tam povidaji, ze jsou na to cislo 4 carodejky - tedy ty medialni?

  superkarma: 0 12.02.2009, 20:36:46
 9. avatar
  [24] Dante Alighieri [*]

  monca13: To možná odkazují, ale p.Boháčová na tom čísle za 70 Kč nevisí pořád. Je na drátě pouze když se vysílá. Když tam zavoláš třeba ve 14:00 odpo, zvedne ti to jedna z mnoha mediálně neznámých kartářek, které jsou na lince po 24 hodin denně.

  superkarma: 0 12.02.2009, 20:30:09
 10. avatar
  [23] monca13 [*]

  Dante Alighieri: ja jen, ze behem poradu porad odkazuji na to cislo, ze nevadi, kdyz se nedovolaji behem poradu - dnes se budu divat, abych si to ujasnila

  superkarma: 0 12.02.2009, 20:15:43
 11. avatar
  [22] Dante Alighieri [*]

  Ta linka 906... za 70 Kč není její soukromá, proboha! Na tu jí volají lidi, pokud vím, jen během pořadu Volejte věštce. 400 hovorů mívá na svém soukromém čísle, kam jí volají klienti (toto číslo má uvedeno na své www). Ale říkala mi, že většinu hovorů nezvedá, protože by se musela zbláznit. Dejme tomu, že denně vyřídí možná 50 hovorů a zbytek má zmeškaný. Ale mobil jí vážně zvoní (vibruje) nepřetržitě.

  superkarma: 0 12.02.2009, 19:52:31
 12. avatar
  [20] monca13 [*]

  http://www.ezoter.estranky.cz/stranka/televize-prima---volejte-vestci---zavolejte-mi

  superkarma: 0 12.02.2009, 17:54:21
 13. avatar
  [19] monca13 [*]

  Monina: Sama pises o klientech - to je kdo? Ja myslim, ze ti, kdo maji zajem o sluzby vestkyne. A na strankach pani Martiny Blazeny jsou vsechny sluzby placene. Jinak ja jsem vychazela z poradu Volejte vestkyni, ktery vidi myslim si mnohem vic lidi nez internetove stranky a tam uvadeji jen cislo 0609... s cenou 70 Kc za minutu.

  superkarma: 0 12.02.2009, 17:51:37
 14. avatar
  [18] monca13 [*]

  Monina: ta cena byla uvedena u cisla v poradu Volejte vestkyni, jinak na svych strankach cenu nema uvedenou, ale u vykladu pres telefon pise, ze se musi uhradit predem na ucet, viz http://www.ezoter.estranky.cz/stranka/vyklady-pres-telefon

  superkarma: 0 12.02.2009, 17:39:48
 15. avatar
  [17] cristy.crow [*]

  Mno. Naučit se vykládat karty, číst v nich atd. není žádná nadpřirozená schopnost ale trocha znalosti psychologie, řeči těla, tarotu atd. U kartářky jsem byla, překvapená jsem taktéž byla ale brát karty jako rádce kroků příštích... nevím nevím.
  Mně se hlavně na celém tom zlatém věku tarotu, numerologie, astrologie nelíbí jedna věc. Vylíhlo se tolik pofidérních individuí, která neumějí ani do pěti napočítat ale osud vám vyjeví, že je mi z toho až ouzko. A lid platí a platí.. jestli je to tím, že si ještě pořád sami nevíme rady a nejsme ochotni nést následky za to, co děláme a sami si můžeme...

  superkarma: 0 12.02.2009, 17:32:16
 16. avatar
  [15] monca13 [*]

  Kdyz tady za mnou byla Misa Kudlackova, ktera se taky venuje numerologii, chtela znat datum meho narozeni. Ja jsem ji rekla, ze numerologii ani astrologii neverim a ona mne rekla neco v tom smyslu, ze to je logicke, protoze jako panna (znameni ) jsem pragmaticka.
  Takze se neurazte, Dante, tobe samozrejme splneni prani preju , ale kdyz si jako pragmaticka spocitam 400 hovoru denne, i kdyby kazdy trval jen minutu, pri tarifu 70 Kc za minutu, je to neuveritelnych 28.000 Kc za den (i kdyz pani neco zaplati operatorovi). K tomu nejaky ten horoskop (1500), vyklad karet (600) - neni to spatny vydelek.
  To opravdu nema byt urazka, i kdyz troska ironie v tom samozrejme je.
  Videla jsem samozrejme nejednou porad Volejte vestci, ale nijak me nepresvedcil. 14.2. v nem ma byt pani Martina Blazena, rozhodne si ten porad nahraju, treba je opravdu vyjimecna a presvedci me.

  superkarma: 0 12.02.2009, 12:55:21
 17. [14] tatulah [*]

  taky mě šokly ty "vibrátory".

  superkarma: 0 12.02.2009, 12:25:36
 18. [13] Pavla_b [*]

  Dante Alighieri: no když jsi to napsala, tak už to vidím, ale při předchozím letmém pohledu to vypadalo opravdu všelijak

  superkarma: 0 12.02.2009, 11:44:21
 19. avatar
  [12] Dante Alighieri [*]

  Děkuju všem za podporu.
  Ty předměty v poličce jsou svíčky ve tvaru andělů.

  superkarma: 0 12.02.2009, 11:25:34
 20. avatar
  [11] 2kleo [*]

  No co.. Jde vidět, jak krásnou a bujnou fantazii máme. To budou ty čarodějnické sklony . O nějaké přízemnosti nemůže být řeč!

  superkarma: 0 12.02.2009, 11:21:38
 21. avatar
  [10] Lukáš Čejka [*]

  to je videt na co myslite, tady se odkryvaji nove svety a vy to zase stahnete na prizemni uroven sexu

  superkarma: 0 12.02.2009, 11:12:50
 22. avatar
  [9] Evča [*]

  Jitulinka: 2kleo: já taky ividěla při prvním kouknutí vibrátory a začala jsem to študovat - a ejhle asi svíčky

  superkarma: 0 12.02.2009, 11:06:29
 23. avatar
  [8] Julianna [*]

  Dante: užíj si to, moc ti to přeji, bavilo by mě totéž.

  superkarma: 0 12.02.2009, 10:56:07
 24. avatar
  [7] 2kleo [*]

  Jitulinka: taky jsem takhle špatně viděla a pak zkoumala, co to vlastně je

  superkarma: 0 12.02.2009, 09:49:58
 25. avatar
  [6] Arči [*]

  Jitulinka:

  superkarma: 0 12.02.2009, 09:36:32
 26. avatar
  [5] malá paní [*]

  Přeju hodně štěstí

  superkarma: 0 12.02.2009, 09:23:01
 27. [4] Rára [*]

  To musí být super. Těším se na další článek.

  superkarma: 0 12.02.2009, 09:06:14
 28. avatar
  [3] Tulinka [*]

  Dnes po ránu nějak špatně vidím,první co mně napadlo,že má paní na poličce výstavu vibrátorů

  superkarma: 0 12.02.2009, 09:02:32
 29. avatar
  [2] 2kleo [*]

  Taky tak trochu závidím. Ale spíš to slečně moc přeju. Je to úžasné a taky by mě to zajímalo!

  superkarma: 0 12.02.2009, 08:51:46
 30. [1] Hoja [*]

  Ta se má,to byl vždy taky můj sen se od někoho učit.

  superkarma: 0 12.02.2009, 06:58:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme