Chlapy ráda okukuje v posilovně a na plovárně, cítí se s nimi bezpečněji v dopravních prostředcích... Kdo? Čtenářka s nickem Casspy. Ovšem má vůči nim i jisté výhrady a proto sestavila speciální večerní kurz pro muže.

Potřeboval by váš partner večerní kurz pro muže, který nabízí čtenářka Casspy?


„Budeme v něm vyhazovat chlapy z posiloven, plováren, vlaků, restaurací, parků - zkrátka odkudkoli, kde je mít nechcete!“

Tak si to vezmeme pěkně popořádku. Vyhodit chlapa z posilovny? No to neeeee, jenom to ne, zkrátka ani náhodou, když si představím pěkně vymakaného chlapa v propoceném tílku, s nějakou tou kapkou potu na čele.. Aaaa, ta představa:o) Týrání v posilovně začíná nabírat ten správný směr a mě to aspoň trošku začíná bavit. Nemluvě o tom, když se pánové můžou přetrhnout jenom aby získali dámskou pozornost:o)
Plováren? No a jsme zas u toho, pěkně vymakané tělíčko, kapky vody a vodní hrátky. Pánové.. vstup povolen.
Vlak? Pojmu to, jako dopravní prostředky. Tady, abych řekla pravdu jsem spíše radši, když cestuji s pány, Cítím se pak více v bezpečí. Nikdy nevíte.. Naposledy jsem jela v buse a nastoupili pěkně upravení (ožralí) týpkové. Nebýt tam známého, který si ke mě hned přisedl, tak nevím.. Blbé přípomínky, měli hned, jak nastoupili. Takže dopravní prostředky, jen račte pánové.
Ovšem pokud jde o rýpače při řízení ženy.. máte padáka.
Restaurace? Páni tvorstva a dobré jídlo.. myslím, že to je fajn kombinace (hlavně v případě, když je pán gentleman a občas i za mě zaplatí) :o)
Park? A víte co? tam mi to je úplně jedno:o)
Je ovšem nezbytné doplnit, ještě důležité dvě informace ohledně prvních dvou míst :
Posilovna a chlap - ano.. plus moje kámoška s kterou ty pány tvorstva můžeme pěkně zdrbnout.
Plovárna a chlap - ano.. plus moje kámoška s kterou ty pány tvorstva můžeme pěkně zdrbnout.. :o)

Jedno z míst z kterého bych chlapa vyhodila je místo, kde je zaplá televize. Příjde mi, že páni tvorstva mají dokonalý smysl zkazit každý romantický film, na který se semtam podívám. Mají úžasný talent ( nejspíš je to učí ve škole, možná nějaký tajný kurz pro dámy zakázaný:o)), kdy začnou povídat v tu nejnevhodnější situaci, například finále filmu, nebo začnou komentovat, v čem je film kravina.. no některé to určitě znáte:o) Říkají, že nás tyhle filmy kazí, přitom na začátku vztahu se chovají přesně jak vystřižený z nějakého romanťáku:o)
A to ani nemluvím o tom, když dávají jejich balet na zeleném koberci, či prazvláštní krasobruslení okořeněný černou plackou za kterou se honí, jak pejsek za mlsem:o)
Další místo s nálepkou „pánův vstup zakázán“ je dámská jízda a pokec.. Další z jejich talentů, když o nic nejde, jsme jim šumák, ale jak se dvě ženský či více sejdou a začnou si šuškat, najednou je všechno zajímá a stojí u nás stůj co stůj..:o) Slepička hadr, jak se říká.. :o)

Každopádně je určitě jedno místo, které by se pyšnilo nálepkou „Pánům jakéhokoli věku vstup POVOLEN“ ..
K mému příspěvku připojuji zároveň .. NABÍDKU VEČERNÍCH KURZŮ PRO MUŽE - (pro pobavení), já vím, utopie, ale nebylo by to špatné, co řikáte? Jen by mě zajímalo, jaký milovník adrenalinových sportů by do toho šel..:o)

NABÍDKA VEČERNÍCH KURZŮ PRO MUŽE !!!!!!!!!!! :o)

 1. Jak zalévat květiny za oknem. Prezentace a diapozitivy.
 2. Toaletní papír. Roste sám od sebe v držáku? Diskuse u kulatého stolu.
 3. Dá se při močení vyhnout mokré podlaze? Skupinové cvičení.
 4. Základní rozdíly mezi podlahou a košem na špinavé prádlo. Počítačová prezentace.
 5. Neumyté nádobí. Doletí samo po večeři do dřezu? Videoprojekce s příklady.
 6. Ukrýt ovladač nebo nechat i ostatní, aby jej používali? Nemoderovaná diskuse.
 7. Klíče od auta a jiné drobnosti. Jak hledat ztracené věci bez ječení a obracení domu vzhůru nohama. Otevřené fórum.
 8. Zdravověda. To, že partnerce přineseme květiny, nemá negativní vliv na naše zdraví. Meditace.
 9. Jak se stát ideálním společníkem při nákupech a při tom, když žena řídí auto. Relaxační techniky, dechová cvičení.
 10. Opravdoví muži se zeptají na cestu, když zabloudí. Svědecké výpovědi.
 11. Jak bojovat se zakrnutím mozku a zapamatovat si manželčiny narozeniny a výročí svatby. Šoková terapie.

Mějte se krásně..:o)
Casspy

Pozn. red.: Příspěvek neprošel redakční korekturou.

Téma dne 29. 10. 2012: Vyhrazeno pro ženy

 • Kam byste chtěly, aby měli muži zakázaný přístup?

hbJsou místa, na kterých vám přítomnost cizích mužů vadí? Myslím tím veřejná místa, kde se muži běžně vyskytují a kde byste je raději nechtěla. Pokud ano, je toto téma ušité právě pro vás! Napište mi, kam byste mužům zamezila přístup a proč. Zda třeba na daném místě máte nějakou špatnou zkušenost s muži. Své příspěvky posílejte nejpozději 29. 10. 2012 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Jejich délka nechť je rovna či delší tomuto odstavci, tedy chcete-li mít šanci na získání pěkného knižního dárku, totiž lechtivého románu pro ženy od ženy o tom, jak to asi vidí chlap: Hot Boys autorky M. T. Mayar.

Reklama