I když čtenářka Carmi píše, že je zadávání přezdívek podle psů běžné, dnes je v magazínu s tímto příběhem první. Takto tedy přišla na svůj nick...

Psího miláčka má ve svém nicku čtenářka Carmi...


Každý, kdo má děti to asi zná. Od malička touží po nějakém tom zvířátku. Starší dcera vymyslela, že by mě mohla oblomit na křečka. Půjčila si knihu o tom, jak se chovají a neustále mně bombardovala novými zkušenostmi z knihy nabitými. Tak se jako první v naší rodině ocitl džungarák. Ale jestli si moje holky myslely, že se s ním pomazlí, tak se pletly. Byl to pěkný vzteklý hajzlík. Když odešel do věčných lovišť, půjčila si moje dcera knihu o rybičkách. Výsledkem bylo akvárium. To jí dlouho nestačilo a půjčila si knihu o chovu andulek. Už asi víte, jak to dopadlo. Když si půjčila knihu o chovu činčil, řekla jsem, že tento stupeň přeskočíme a koupíme psa. Pár týdnů jsem přemlouvala manžela, až vyměkl. Dcera zatím nastudovala problematiku chovu psů a taky atlas psů. Plemeno, které jsme vybrali, asi lehce uhodnete. Jeli jsme si pro naši fenečku k chovateli, měl dvě a pro nás schoval Cornelii. Cestou jsme přemýšleli ( jeli jsme si pro ni asi 100 km daleko), jak jí budeme říkat. Cornelie nám přišla moc dlouhá. A mě napadlo, že bychom jí mohli říkat Corni. Když jsme k chovateli dojeli, přiběhlo nám naproti štěňátko a vyloženě si nás vybralo. Nehnulo se od nás, mně se na chvíli uvelebilo na klíně. Nebyla to Cornelie, ale Carmen. Tak jsme to jméno jenom trochu upravili a říkali jí Carni, Carničko a když zlobila, tak Carmen. A jako hodně lidí, když jsem přemýšlela nad svým nickem, inspirovala jsem se jménem svého psa. Jen nevím proč, jak jsem při zadávání došla k „n“, vždycky mi to napsalo, že tenhle nick už je obsazený. Tak jsem si z té Carmen vzala i „m“.

Carmi

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama