Bulvár

Čtenářka Bonda: Prezervativ je učební pomůcka

Fyzikální pokusy se dají provádět velice žertovným způsobem, tedy zvlášť, pokud vás učí čtenářka Bonda. Použít jakou učební pomůcku kondom je ale již hodně odvážné. Jak celá situace dopadla, to se dočtete v jejím příspěvku k dnešnímu tématu.

Zasmějte se při výkladu fyziky! Učitelka Bonda vám ráda předvede, jak fungují některé zákonitosti na kondomu. Téma dne: Veselé historky s prezervativy.


Kondom jako učební pomůcka

Takové krásné téma já prostě nemohu vynechat.
Ale nebudu dnes popisovat příhody při milování, i když jich bylo určitě hodně.
Nedávno jsem šla o přestávce po chodbě školy a málem jsem uklouzla na kousku alobalu. Raději jsem ho zvedla, aby se totéž nestalo nějakému studentovi, a přitom jsem zjistila, že kapsička z alobalu má zajímavý obsah. Protože nikdy nevíte, jestli vás náhodou studenti nenatáčí za rohem na mobil, snažila jsem se být nenápadná a dala jsem si ten kondom do kapsy. Hlavou mi běželo spoustu otázek.
Takový kondom něco stojí a kdo ví, jestli ho ten student, který ho ztratil, nebude zrovna dneska moc potřebovat. Už tak určitě prošel očistcem při jeho nákupu a červenal se ještě hodinu po průchodu přes pokladnu s krásnou slečnou pokladní. Chvilku jsem bojovala s myšlenkou, že nechám školním rozhlasem vyhlásit: „Kdo ztratil kondom, ať si pro něj přijde do kabinetu fyziky!" Nebo ho aspoň mám dát do kanceláře, aby si ho paní hospodářka zapsala mezi ztráty a nálezy?
Pak ale zazvonilo a musela jsem nahánět děcka do tříd, takže jsem na kondom dočasně zapomněla.
Pak jsem v jedné hodině probírala zákon akce a reakce a bavili jsme se o raketovém pohonu. Obvykle při tomto výkladu vypouštím nafouklý balonek, který pak lítá tryskem po celé třídě. Jenže v kabinetě fyziky jak naschvál balonky došly, holt peněz na pomůcky je v dnešní krizi školství jak šafránu. Najednou jsem si vzpomněla na ten kondom, vytáhla jsem ho z kapsy a zeptala jsem se, jestli ho náhodou někdo ze třídy neztratil na chodbě, že bych mu ho vrátila. Nejdřív bylo ticho, pak výbuch smíchu. Tak jsem rozbalila kapsičku, kondom nafoukla a lítal opravdu hodně dlouho. Ale tentokrát se nikdo ze studentů nepokoušel „balonek" chytit, jak to jindy bývá. To jsem teda čekala bouřlivější reakce, místo toho se projevila stydlivost, jako při prvním styku. No nic, příště už si raději z vlastních peněz nakoupím balonky a jako učební pomůcku použiji kondom nanejvýš v sexuální výchově, pokud mi ji dají suplovat.
Bonda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 15. března 2011: Veselé historky s kondomy

 • Máte nějakou humornou historku s prezervativy? Sem s ní!

Posílejte mi dnes (úterý 15. března) do 15.00 hodin své příběhy s prezervativy. Nemusí jít nutně o historky z erotických chvil. Asi všichni jsme si nějakou tu vtipnou či trapnou chvilku s kondomem užili - podělte se o své zážitky s ostatními čtenářkami. Příběh, který mě nejvíce pobaví odměním knihou sexuologa Petra Weisse: Sloupky o sexu a přidám k ní ještě (jak jinak) balíček kondomů. Chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a také šanci na zmíněný knižní a pryžový dárek, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu, uvedenou níže a neopomeňte do předmětu uvést heslo.

sloupky

   
15.03.2011 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [6] SNÍŽEK [*]

  kdysi jsem četla,že jedináček byl otrávený z neustálé péče rodičů a zjistil,že používají kondomy,tak jim v nich nadělal dírky.Měl sestřičku,a rodiče se věnovali jí,tak měl konečně klid.Sml30

  superkarma: 0 15.03.2011, 16:00:15
 2. avatar
  [5] bonda [*]

  heligona — #3 byli to sedmáci.

  Povídá holčička v mateřské školce druhé holčičce: Já jsem našla prezervativ za radiátorem.

  A ta druhá na to: A co je to radiátor?

  superkarma: 0 15.03.2011, 15:13:31
 3. [4] kaataa [*]

  enka1 — #2 to snad neee!!Sml32Sml32 asi starnu Sml23Sml23

  superkarma: 0 15.03.2011, 12:48:10
 4. avatar
  [3] heligona [*]

  enka1 — #2 no právě. A na těch vyšších už bych se trochu divila té stydlivosti Sml54

  1. na komentář reaguje bonda — #5
  superkarma: 0 15.03.2011, 12:24:48
 5. avatar
  [2] enka1 [*]

  heligona — #1 Balonek k vysvětlení pohonu raket se používá už ve 4. třídě v přírodověděSml16a najít kondom na základce není nic výjimečnéhoSml22Sml24

  1. na komentář reaguje heligona — #3
  2. na komentář reaguje kaataa — #4
  superkarma: 0 15.03.2011, 12:19:46
 6. avatar
  [1] heligona [*]

  Sml52Sml52 to bylo na základce, střední nebo vysoké?

  1. na komentář reaguje enka1 — #2
  superkarma: 0 15.03.2011, 11:29:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme