Domácnost

Čtenářka Bohuša: Ten cap musí z domu pryč!

Vtipný příspěvek na dnešní téma nám poslala čtenářka s nickem Bohuša. my jí děkujeme a vy si přečtěte, jak to nakonec s kozlem dopadlo a kdo si prosadil svou

Ahojky, to když si manžel s dětičkama domů přinesli čtyři roztomilá kůzlátka, bych snad ještě přežila, protože doma jsme měli snad všechny druhy zvířat, kromě opiček. (Ty mám stejně taky v podobě svých tří dětiček a jednoho přerostlého opičáka v podobě manžela).

Ale překousnout jsem nemohla a dodnes nemůžu o několik měsíců později...to když nám kůzlátka začínala růst bylo ještě v pohodě, až na to, že jedno se pomalu ale jistě začínalo od těch tří lišit...začaly mu narůstat velké rohy a jeho genitálie se na první pohled odlišovaly převelice...z roztomilého kůzlátka vyrost zdatný a nepěkný KOZEL-CAP...a to v naší rodině nastaly boje.

Ten cap musí z domu pryč, prohlásila jsem rezolutně...ale můj manžel je víc trvdohlavější než ten kozel, a tak prohlásil, že kozla na zahradě oddělí a bude na něm prý ještě vydělávat...to se prý kozy z okolí jen pohrnou, že takového CAPA široko daleko nenajdou:-(!!!

No, nebudu to protahovat...koz se na té naší "kozí farmě" u nás prostřídalo opravdu hodně, jen ten smradlavý CAP pořád zůstává stejný - ošklivý, smradlavý a pro mě odporný...!!!

Jediné, co mě těší je, že kozičky nám dávají zdravé mlíčko, které ocení hlavně nemocné děti a dospělí, kterým tímto v okolí pomáháme, a toho ošklivého CAPA prostě musím, ač nerada, zkousnout (vždytˇ ty kozičky v okolí by byly tuze smutné, kdybychom jim "takového krasavce" odepřeli!!!

Bohuša

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Kozlové opravdu smrdí příšerně. Ale hospodářství je hospodářství.

Máte také nějaké odporné zvíře, o ketrém nám chcete napsat? Zbývá ještě chvilka, než uzavřeme dnešní téma, které zní: Zvíře, které „nemusím“.

Svůj příspěvek můžete ještě teď napsat na adresu redakce@zena-in.cz

 

 

   
25.02.2011 - Zvířátka - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] OlgaMarie [*]

  Tak jsem si vzpomněla, jak jsem ve školce vyprávěla, že jsme byli prskat kozu a nevěděla, co to znamená.Sml52

  superkarma: 0 26.02.2011, 08:24:10
 2. avatar
  [3] řeřicha [*]

  Tady jako by jsem viděla toho svého chlapa, taky porád hučí že si pořídíme kozičky, ale zatám statečně odolávám a odvolávám se až na důchod Sml30Sml30

  superkarma: 0 25.02.2011, 15:12:12
 3. avatar
  [2] heligona [*]

  Ošklivý smradlavý cap a kozičkám jak se líbí Sml52Sml52

  superkarma: 0 25.02.2011, 15:07:40
 4. avatar
  [1] bonda [*]

  Sml52Sml52

  superkarma: 0 25.02.2011, 15:00:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme