A velmi výrazný, na kterém by se každá vizážistka ráda vyřádila! A určitě k plné spokojenosti čtenářky. Jen se nebát být ženou

Dobrý den,  mám moc ráda změny vzhledu už samozřejmě od dětství jsem vždy tajila dech, když se ušmudlaná Popelka změnila v princeznu. S oblibou tyto veřejné proměny sleduji i teď jako dospělá a ženy, které je podstoupí i obdivuji.

Každému se totiž líbí něco jiného a je-li možnost výsledek posoudit komentářem vždy se mezi hodnotícími najde někdo kdo řekne: „fuj to se to nepovedlo,“ nebo ještě něco mnohem horšího.

Sama však k takové proměně odvahu nemám. Dost se stydím, protože nejsem zrovna modelka a ani bych se do té role neuměla vžít. Ještě celkem snesu kadeřnici, ale ani k ní už delší dobu nechodím, jalikož mi manžel stříhá vlasy strojkem na ježka a jsem s tím naprosto spokojena. Na mojí hlavě by se tedy mohla vizážistka vyřádit jen na obličeji, pokud by mě z rozpustilosti nechtěla vzít rovnou dohola.

Představa, že někdo cizí mi maluje nový obličej na mou „plechovou hubu“ mě však vyvádí přinejmenším z míry. Vím, že oko mi zrovna asi tužkou nevydloubne (i když kdoví), ale co když mi nakreslí linku až za ucho, protože je to zrovna módní trend? Tak se dostávám k mé další obavě a tou je strach ze samotného výsledku. Ony občas ty proměny bývají i k horšímu než jen k lepšímu.

Nevím zda spolu obě strany během proměny i diskutují co použít a co nikoliv a nebo zda se rozhoduje vizážistka sama, protože ona tomu přece rozumí lépe. Určitě tomu rozumí lépe, ale ne vždy a každá ten svůj zdravý rozum asi použije. Nevím jak to ve vzájemné komunikaci tedy probíhá a moc by mne to zajímalo.

Osobně na mě by se mi líbila proměna konzultovaná během úprav, která by šla snadno udržovat a nebylo by třeba kvůli její denní obnově vstávat ráno o dvě hodiny dříve.

Mám chytrou knihu pojednávající o barevné typologii a dle jejího mínění jsem zimní typ. Přitom mi připadá, že právě zimní barvy mi moc nesluší a tak se jim spíše vyhýbám.

Zrovna mám v plánu zjistit co je pravdy na zázračných účincích masky Glamglow. Tak by mne zajímalo zda s ní má Anai nějaké zkušenosti.

Ráda bych tedy i dostala nějaká doporučení co se týče líčení i barev a tak posílám svou fotografii. Je však pouze pro Anai, protože jak už jsem psala v úvodu nejsem žádná modelka. Snad se mě tedy v redakci moc neleknete :-)

Přeji den plný krásy

Bleblemcy

Milá Bleblemcy, troufám si tvrdit, že jste naopak přímo modelkovský typ! Jinak vždy je nejdůležitější představa a přání klientky nejen při líčení, ale práci kadeřnice. Bez obav se obraťte (můžete i na mě), neboť na rozdíl od sestřihu se make-up, s kterým nebudete eventuálně spokojená, dá rychle smýt a nahradit lepším. Takže strach mít určitě nemusíte, a ze mě už vůbec ne. Pokud budete chtít, naučím vás nalíčit se během 5 minut tak, že se budete líbit sama sobě.

A ještě: Manželovi bychom usekli ruku i se strojkem - vždyť vlasy jsou nejkrásnější ozdobou každé ženy! A zvolit lze střih, který vám ráno nezabere víc než minutu času.

S maskou zkušenosti nemám, typ jste podle mého názoru spíše teplý než zimní, ale tady je nutno vás vidět osobně.

Anai

 Na vaše příspěvky a dotazy se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Aby se vám lépe psalo, položím vám pár otázek.

  • Už jste uvažovala o proměně? Vyzkoušela jste proměnu u Anai? S jakými pocity?
  • Vyhledala jste někdy vizážistku, nebo poradkyni v oblasti barvové typologie?
  • Chtěla byste poradit s líčením, péčí o pleť? Obraťte se na Zuzanu!
  • Čeká vás v nejbližší době nějaká událost, při které chcete vypadat obzvlášť hezky?
  • Sledujete proměny v časopisech, nebo televizi? Jak se vám líbí?
  • Máte chuť do něčeho podobného jít?
  • Jaký je váš názor na proměny vizáže?

Pište, ptejte se a sdělujte své dojmy.

Na vaše příspěvky se s Anai moc těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy, když nám pošlete příspěvek?

Zítra odměníme dvě čtenářky: ski dream BB Cream Od Oriflame

Reklama