Než aby chodila naostro do práce. Vzpomíná si na jednu příhodu, kdy byla nucena jít bez kalhotek a v dlouhé sukni mezi lidi. Ale celou dobu trnula, aby na to nikdo nepřišel. Co bylo příčinou takového opatření, se dočtete v příspěvku

Dobrý den, tak já proti chození na ostro vůbec nic nemám. Pokud se tedy dotyčná osoba nerozplacává odhalenou intimní částí na sedačky, lavičky a podobná místa určená k sezení široké veřejnosti. Usedání do cizích exkrementů neholduji.

Naše děti chození bez spoďárů milují a teď v létě vůbec chodí nejradši úplně nahaté. Nevidím na tom nic špatného (do určitého věku).

Já tedy na ostro nechodím, ale už jsem si to také vyzkoušela a pamatuji si to do dneška. Pracovala jsem tehdy na nejmenovaném úřadě a zachvátil mě tehdy vlk. Nemyslím tedy žádné lesní zvíře, ale klasickou a pořádnou opruzeninu. Zkoušela jsem všechno možné a nic nezabíralo. A tak jsem dala na radu starších a zkušenějších sundala kalhotky a větrala.

Do práce jsem se vydala jen v sukni, bez kalhotek. Podotýkám, že sukně byla dlouhá až ke kotníkům. Byl zrovna úřední den a já jsem celou dobu jen myslela na to, co by bylo, kdyby to někdo poznal.

Třeba pan starosta, ten by asi mrkal na drát. Když jsem šla ze záchodu, desetkrát jsem se oplacávala, jestli se mi náhodou sukně nezasekla za pasem, abych nechodila po úřadě z holým zadkem. Byla jsem ráda, když jsem šla domů a na zbytek týdne si vzala pro jistotu dovolenou.

Přeji krásný den. Bi

Milá Bi, díky za skvělou příhodu na dnešní téma

Text nebyl redakčně upraven

Reklama