Novinky

Čtenářka aztéc.f si půjčuje manželův elektrický strojek

A to muži nevidí moc rádi. Ženy strojky jednak brzy ztupí, a nerady je čistí, takže, milé ženy, apeluji na vás, kupte si raději své vlastní a budete klid. Nebo zkuste štěstí v dnešním tématu, a možná ho získáte

Za mých mladých let se samozřejmě neholilo a varovali nás: „Neblbni, pak ti porostou chlupy čím dál hrubší a delší.“. Vždy mi pohled na strniště některých mužů naháněl hrůzu. Tak tohle na svých nohách opravdu nechci. No a protože jsem matkou tří dcer, varovala jsem je také. No, co myslíte? Poslechly? Samozřejmě že né.

Holení považují za nutnost a tak, jako každá matka, jsem trable s holením prožívala s nimi. Nakupovala kosmetické přípravky na holení a po holení. Zkoušely různé strojky.

Dvě dcery odrostly a osamostatnily se a já na jejich problémy zapomněla, zato nářky manžela jsem poslouchala pořád. Nakupovali jsme elektrické strojky. Jeden byl tupý, další se rozpadl a třetí škubal. Ani dobíjecí strojek na cestách nevydržel.

Jednou se mi dostal do ruky leták na holící strojek se tříbřítou hlavicí a speciálním zvlhčujícím proužkem a vitamínem E a Aloe Vera pro dokonalé holení. Neváhala jsem a jeden mu objednala. Byl spokojen a já měla zase klid. Pravidelně mi poštou chodí náhradní hlavice a když mu dojdou, dám mu další.

Jenže dorůstala i nejmladší dcera a začala si kupovat jednorázové dámské strojky na holení. Jednou jsem přišla domů a měla 20-ti centimetrový šrám na lýtku. Na šířku holícího strojku strženou kůži. Má špatnou srážlivost krve a líčila mi, jak nemohla zastavit krev a nevěděla, co má dělat. Kroutila jsem hlavou, jak si může člověk takhle ublížit.

Noha se jí zahojila a já na to zapomněla, ale problémy na sebe nenechaly dlouho čekat. Manžel si začal stěžovat, že ty břity už „nejsou, co bejvávaly“ a jeho spotřeba se nápadně zvýšila. Nějak jsem na to nereagovala, je to taková fráze, co slyšíme každou chvíli, ale když jsem ho slyšela z koupelny láteřit, „to není možné, kdo s tím co dělal, dyť jsem ten strojek minule čistil“, tak mi to došlo. Hned jsem uhodila na dceru. Hájila se, že těma obyčejnýma se neoholí, ale zase pořeže. No co, objednala jsem druhý strojek, ať má svůj. No a ten manželův si teď potají půjčuji já.

aztéc.f

Milá aztéc.f, to jste dnes na správné adrese, možná budte mít štěstí. Dnešní strojek je opravdu luxusní.

Co vy na to, milé ženy-in? Napíšte nám také na dnešní téma? Myslím, že už je zbytečné vyzývat vás ke psaní. Naše redakční pošta je plná příspěvků. Že by to bylo lákavou cenou, nebo se ženy-in změnily a přehodnotily své názory na holení?

redakce@zena-in.cz

 

   
23.04.2012 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [9] ekleinovka [*]

  átéčko — #6 Tyjo,ale já mám vyrážku jak hrom,nevím,jestli je to alergiema,dezinfikuju po každém holení,i pudr framykoinový...a stejně

  superkarma: 0 23.04.2012, 21:11:16
 2. avatar
  [8] hubajda [*]

  tak to smekam pred depilaci jednou jsem to zkusila a vic bych nechtela au au

  superkarma: 0 23.04.2012, 15:41:32
 3. [7] MichaelaPol1 [*]

  Taky si pamatuji, že když jsme byli na dovolené těsně po revoluci u moře, tak naše známá byla zarostlá jak opice, její manžel tvrdil, jak je to strašné, když se ženy holí. A těď? Samozřejmě je hladounká. Tak nevím, co na to její manžel... :-D

  superkarma: 0 23.04.2012, 14:07:51
 4. avatar
  [6] átéčko [*]

  Když si chlupy vytrháváte, naroste jich vždy méně a méně, a když rostou, málokdy zarůstají jako po holení  a pupínky semi nedělají nikdy. loni se mě ptaly dvě kamarádky nezávisle na sobě, co že dělás podpažím, že ho mám, hakoby mi tam ani chlupy nerostly... "tož epiluju, né?"

  1. na komentář reaguje ekleinovka — #9
  superkarma: 0 23.04.2012, 13:18:58
 5. avatar
  [5] Jindriska8 [*]

  Holí se moje teta a má na tváři tvrdé fousy,holí se elektrickým strojkem.Sml22

  superkarma: 0 23.04.2012, 12:54:55
 6. avatar
  [4] Krupová [*]

  však nám to dalo práci tě přesvědčit, že holením chloupky nezhoustnou. Sestra už měla cestičku vyšlapanouSml24

  superkarma: 0 23.04.2012, 12:45:56
 7. [3] Trefa [*]

  Trefa:ja osobne nemam zadne skusenosti.drive strojky nebyli.ani dcera dnes je nepouziva.

  superkarma: 0 23.04.2012, 12:45:40
 8. [2] Roland [*]

  Elektrickým strojkem jsem se snažila jednou před léty oholit podpaží a nedopadlo to dobře. Kůži jsem měla zanícenou - jako spálenou, fleky. Nyní se holím dvoubřitým pánským obyč. strojkem a nohy voskem.

  superkarma: 0 23.04.2012, 12:38:28
 9. [1] jerenika [*]

  ..ten holící dámský strojek s aloe vera mám taky, nabídka do domu, jen si nenechávám zasílat náhradní hlavice, říkám tomu strojku nouzovka... Sml67

  superkarma: 0 23.04.2012, 12:37:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme