Styl

Čtenářka Avima: Podívejte se, co budu nosit

Píše a posílá nám na ukázku fotografie svých vlastnoručně vyrobených klobouků a bekovek čtenářka s nickem Avima. Klobouky a různé kšiltovky, které ráda nosí a nehodl na tom nic měnit ani tuto zimu. Prý je na ni dostatečně připravená.

Dobrý den milé ženy-in, líbí se mi od mala klobouky, které jsem si půjčovala z maminčiny skříně. V době, kdy jsem se narodila, ženy klobouky nosily, bylo to elegantní. Když to vezmu od dětství, vzpomínám si na čepici t.zv. holanďanku.  Pletené čepice moc nemusím, docela ráda jsem nosila šátky, ty se daly uvázat na několik způsobů, byl dost velký výběr v různých velikostech.

Celkem v oblibě jsem měla barety, nebyly drahé, daly se pořídit v různých barvách, ale klobouk je klobouk, mám jeden černý  široký  kupovaný, ten už jsem neměla na hlavě dlouho, nechodím tam, kde by se tento typ hodil.

Mám asi 5 klobouků, které jsem si ušila, také jsem si ušila bekovky, ty nosím střídavě, pokud vůbec na hlavu něco dám.  Ještě jsem měla ráda kožešinové čepice, které jsou znovu in, na zimu jsem v této oblasti připravená. 

Podívejte se, co budu nosit, zdravím Avima 

klobouky

čepice

Milá Avimo, smekám klobouk před vaší šikovností. Ten vzorovaný na prvním snímku je hodně podobný klobouku, na který jsem měla zálusk v prodejně Donny Karan

Jak se vám líbí pokrývky hlavy naší čenářky s nickem Avima, milé ženy-in? Také žasnete nad její šikovností? Také máte chuť si nějaký klobouček pořídit? Nebo jste zatvrzele proti jakékoliv čepici? Mapíšete nám proč?

redakce@zena-in.cz

   
15.11.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] kobližka [*]

  Neumělé výtvory?Sml80 Proč to tak nazýváš?Jsi hotová modistka a moc šikovná.

  superkarma: 0 15.11.2011, 17:50:55
 2. [1] Avima [*]

  Děkuji za kompliment  paní Svobodová, potěšilo mě to, na fotkách není vidět jak neumělé jsou mé výtvory.Sml23

  superkarma: 0 15.11.2011, 16:54:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme