Jeden z posledních dnešních příspěvků dorazil od čtenářky Arjev. Jaký trapas se jí stal?


Každý máme své problémy, reaguji na článek od Tee :-) a posílám další svůj trapas. Co bylo, bylo a nikdo mi to neodpáře.

Loňský rok jsme měli nadúrodu jablíček. Krásná červená slaďounká, kdo by odolal. Pojídala jsem o 106.

Když jsme sbírali jablíčka, pokusovala jsem je s chutí. Jenže jak přicházely bolesti v boku, už mi jejich pojídání nedělalo dobře. Po padesátce se mi po požití těchto plodů začíná nafukovat břicho tak, že vypadám jako těhotná žena a navíc se mi perlí na čele pot.

Dceřin přítel se na mě díval a ptal, jestli čekám dítě. Nějak nablble jsem se na něho podívala.

Když přijel za týden, stavoval se k nám, hlavně za mnou jestli je mi dobře a našel mě štíhlou :-) Chudák byl z toho zmatený a večer při spřátelení s vínem, kdy se jazyk rozvazuje, jsem mu řekla, že očekávané dítě jsem vypšoukala :-).

Opět nechápal a z manžela, který byl toho večera víc než přítel červeného vína vyletělo natvrdo : „Ona ho vyprděla!"

Následovala salva smíchu a letos mladý okukoval jabloně, prý jestli je šance na mé otěhotnění.

Krásný podzim bez nepříjemných následků z jablíček od Arjev

Téma dne: Podzimní plody

Jak nakládáte s podzimními plody?

Na zahrádce dozrávají jablka, hrušky, ořechy... je čas vmyslet, co s takovým množstvím podzimních plodů letos podniknete. Ale to možná házím trávu do větru, vždyť každý přece má nějaký svůj zaběhnutý způsob jeho „likvidace“. Rozdáváte ovoce po příbuzných, skladujete ho ve sklepích, zavařujete, sušíte? Pište mi své tipy, jak skladovat či likvidovat podzimní plody! Poraďte ostatním čtenářkám a podělte se o své zkušenosti. Anebo mi napište nějakou veselou historku, kterou máte s podzimními plody spojenou. Vaše příspěvky (dlouhé minimálně jako tento odstavec) očekávám v redakčním e-mailu. Získat za svůj příspěvek můžete skvělý Lipton bílý čaj v pyramidových sáčcích a k němu barvu na vlasy Palette intensit color creme COOL BLONDS.

Reklama