Rádi se s vámi podělíme o vyjádření naší výherkyně Andy, která vyhrála produkty Bonduelle - nakládané žampiony: psali jsme o nich zde Češi milují houby! a zde Testování žampionů Bonduelle: jsou skvělé, posílám recept!

Dobrý den, z výhry Bonduelle jsem byla nadšená. Byla to moje první výhra a měla jsem obrovskou radost.

bonduelle

bonduelleNěkteré žampiony jsem použila jako přílohu k masu a jiné na polévku a omáčku. Například nakrájené žampiony jsem použila do omáčky z hovězího masa na smetaně.

Chuť byla vynikající. A značka Bonduelle mě opravdu mile překvapila.

Hovězí plátky jsem dala na osmaženou cibulku, udělala jsem základ, zaprášila moukou a troškou červené papriky, poté jsem vložila plátky hovězího masa, a když se zatáhlo, podlila jsem vše vodou a dala vařit. Když bylo maso už téměř měkké, přidala jsem pokrájené žampiony a smetanu, ve které jsem rozmíchala hl.mouku.

Povařila jsem ještě 20-25 min. A bylo hotovo. Všem omáčka moc chutnala. Podávala jsem s knedlíkem. Posílám fotky.

Děkuji moc. Andy

Společnost BONDUELLE uvedla na český trh novou řadu žampionů. Vybrat si můžete mezi žampiony celými a krájenými, se kterými se každá omáčka, masová směs nebo rizoto stane tou pravou lahůdkou.

Pro ty z vás, kdo mají málo času, se zase hodí žampiony krájené v rajčatové omáčce, se kterými bude jídlo připravené za chviličku, stačí již jen přidat těstoviny nebo rýži!

Další novinkou jsou delikatesní marinované celé žampiony vhodné k masu nebo jen tak na zobání. Na výběr je ze dvou příchutí: tradiční (nakládané s krájenou cibulí, mrkví, hořčičným semínkem a celým černým pepřem) a marinované s koprem. Skvěle chutnají, úžasně křupají a krásně dozdobí vaše letní stolování. Tyto dobroty vám při letošním grilování rozhodně nemohou chybět.

Výživové hodnoty na 100 g potraviny: 67 kJ, 16 kcal, 0,6 g tuku, 3,3 g bílkovin, 4,8 g cukru. Bon appetit!

Reklama