a poprvé od rodičů. Ale zařízením jeho bytu bere jako provizorní řešení a už plánuje, jak bude vypadat její budoucí obývák. Rozhodně prý bude bez bytové stěny

Dobrý den. Před rokem jsem se přestěhovala do nového bydlení, poprvé od rodičů. Nejvíce mě mrzí, že přítel měl byt již zařízený od maminky. Ale už plánuji, jak bude vypadat náš nový byt.

Když jsem byla malá, tak jsme v obýváku měli 2 větší skříně. Jedna byla pěkná dřevěná knihovna a druhá delší skříň s vitrínama, kde měla maminka vystavený skleničky. Pak, když se naši rozvedli, měli jsme již moderní obývák :D pouze sedačku, krb a na druhé straně pokoje byly kytky a zase kytky. A nesmím zapomenout na krb, kde se líbilo naší kočičce Cvrčkovi. (Babička říkala všem malým dětem i zvířatům Cvrčku, tak od toho to jméno)

Dnes v novém bydlení máme klasickou obývací stěnu včetně vitrínek na skleničky (na které se velmi krásně práší, proč tam kurnik musí být? ). Klasickou starou obývací stěnu bych si už nepořídila. Je v ní mnoho skříněk. Sice žádná není volná, ale to je tím, že bydlíme v 1+1 a nemáme žádnou ložnici, kde bychom měli šatní skříň a v níoblečení. Proto je oblečení pouze ve stěně.

Jinak celý náš obývák je zároveň ložnice. Nikdy víc bych už nechtěla 1+1. Když přijde návštěva, tak musíme sedět v kuchyni. Do obýváku (ložnice) se nám nevejde žádná sedačka, takže by návštěva musela sedět na posteli a to se nelíbí ani mně ani by se to nelíbilo návštěvě.

Ve svým budoucím domku resp. obýváku budu mít takové ty moderní skříňky na televizi a jednu nad tím. Vidím v tom i velkou výhodu. Nebudu muset utírat tolik prachu :D. K tomu mi stačí nějaká malá sedačka.

Už živě vidím svůj nový obývák. Těším se.

Andrea

Milá Andreo, tak ať vám ty plány vyjdou. Ale být vámi, tak do současného bydlení raději moc „nerýpu“, ať si proti sobě nepopudíte budoucí tchýni.

Co vy na to, milé ženy-in? Jak se vám bydlí? Jste spokojená, nebo byste chtěla změnu? Bydlíte podle svého gusta, nebo je to zatím jen dočasné provizorium? Jak by měl vypadat byt vašich snů a co vám brání v tom, že tak nevypadá?

Napište nám, pošlete třeba fotku vašeho obýváku na adresu: redakce@zena-in.cz

 

Reklama