Adventní věnec musí oželet, vánoční stromek je bezpečně uložen na balkoně a vánoční výzdoba musí viset u stropu, jinka přijde k úhoně. Ale zato bude mít vytoužený keramický betlém.

Dobrý den všem, adventní věnec bych moc chtěla, mám obrovský stůl, na něm by se vyjímal skutečně krásně, ale vzhledem k věku a počtu mých dětí by nevydržel ani půl hodiny v původním stavu. Stejně tak to mám s celou vánoční výzdobou, co se nedá pověsit od stropu, to nemám.

Vánoční stromeček trůní na balkoně a domů smí jen na nadílku. Takže zdobený věnec vlastní výroby mám pouze na vchodových dveřích.

venec

Ale letos budu mít přeci jen malou milou novinku. Vždycky jsem chtěla mít keramický betlém a letos ho teda mám. Je to sice betlém, k němuž člověk potřebuje spoustu fantazie (ale rozhodně má Ježíška, Marii i Josefa), ale je z lásky vyrobený mou ratolestí ve školce při keramice.

betlem

Trošku chvojí a bude z toho vrchol letošní vánoční výzdoby.

Aggata

Milá Aggato, ten betlém je moc roztomilý a připomíná mi betlémy mých dcer. Také z doby, kdy chodily ve školce na keramiku. Dodnes jsou jednou z mála dětských výtvorů, které mi zbyly a neodnesla je povodeň. O to jsou vzácnější.

 

 

Reklama