Vaření

CrossCafe láká na nové obědové menu jako alternativu ke stravování v restauracích

Každý den si nyní můžete zpříjemnit vydatným a chutným obědem. Nemáte-li vlivem pracovních či jiných povinností dostatek času na jídlo a zároveň se nechcete odbývat pokrmy z „fastfoodu“, vyzkoušejte nové obědové menu v CrossCafe. Od března si ve všech 20 pobočkách můžete pochutnat na polévkách či rozpečených sendvičích, které zasytí a zároveň potěší vaše chuťové pohárky.

cross

Oběd je důležitou součástí každého dne. Jak jinak do těla dostat potřebné živiny a další důležité látky, které posilní váš organismus a dodají mu energii do další části dne? Vlivem současného životního stylu, uspěchané doby a nedostatku času, ho mnohdy odbýváte a někdy i zcela vynecháváte. Co se s vámi ale děje, když se nenaobědváte?Tělo nemá dostatečnou výživu, hladina cukru klesá a následuje pocit hladu, což může v pozdějších hodinách vést k přejídání se. Navíc jste pak často unavení, podráždění a malátní. A přitom stačí tak málo.

cross

Obědové menu CrossCafe je sestaveno na míru vašim chuťovým buňkám. Denně si mezi 10 – 14 hodinou můžete vybrat variantu s polévkou, nebo se sendvičem dle denní nabídky. K tomu dostanete nápoj (Ice Tea nebo Limonádu) a balenou sladkou nebo slanou svačinku, nebo mrkvový salát. Každý den na vás čeká jeden z pěti druhů vydatné polévky, kterou pro vás připravují kuchaři CrossCafe z čerstvé zeleniny, bez lepku a glutamátu. Z rozpečených sendvičů si můžete vybrat panini, twister, či čapréze z denní nabídky. Obě dvě menu jsou tak zdravým, vydatným, a přesto rychle dostupným obědem. Neodbývejte se a dopřejte si v CrossCafe teplé jídlo, které navozuje pocit pohody a spolehlivě zahání hlad.

www.crosscafe.cz

   
27.04.2017 - Vaření - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] 1anicka [*]

  bagetu nebo sendvič nepovažuju za oběd

  superkarma: 0 27.04.2017, 22:39:28
 2. [3] bobani [*]

  u nás není

  superkarma: 0 27.04.2017, 16:12:13
 3. [2] MARIE MATEJKOVA [*]

  Vypadá to dobře,asi tam zajdeme při toulkách městem Sml59

  superkarma: 0 27.04.2017, 14:21:11
 4. [1] kolčavka [*]

  Sml67

  superkarma: 0 27.04.2017, 11:06:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme