Máme tady další zajímavý postřeh z nakupování. Poslala mi ho kolegyně Klára Milošová, s kterou se o módě moc ráda bavím.

Já nakupování miluju, hlavně nakupování oblečení, a jediný problém, který s tím mám, je, že se mi hodně často stane, že se ocitnu „mezi velikostmi“, z nichž ta menší je mi dost těsná, a ta větší už, v mých očích, zbytečně „plandá“. V devadesáti procentech si koupím tu menší a potom trpím, nebo se snažím to kilo, dvě, tři shodit.

Největší věci mám č. 40, ale ty nemám moc ráda a cedulky s tímto číslem mě lehce deprimují. Jediný kus oblečení, na kterém mi nevadí, je krásný a drahý španělský kabát, který vlastním, je hodně vypasovaný a já si to OBROVSKÉ číslo omlouvám tím, že, jak se i zmínila naše módní guru Dana, jsou španělské věci „úzké přes záda a ramena“. :)

Většinou tedy M nebo S, 38 nebo 36 a v Marks and Spencerovi se s nadšením „cpu“ do osmičky, abych následně zjistila, že potřebuju jako vždycky desítku (ale ještě jen pár dečíček shodit, a skoro bych se možná i do té osmičky… NE! Nevešla!!!)

S velikostmi je zkrátka potíž, ale potíže tohoto typu mám vlastně ráda… stejně jako oblečení a jeho nakupování.

P.S.: A když se zrovna cítím pod psa (rovná se mám pocit, že by ten den ani ta větší velikost nestačila), zajdu do obuvi – tam si vždycky spravím náladu, protože nohu mám pořád stejnou. :)

Klára

Jak já bych šla někdy nakupovat! Jenomže na to potřebuji čas a klid, a toho se mi poslední dobou opravdu nedostává. Ale ve středu jsem zaplula do jednoho milého obchůdku a doslova slintala nad krásnou béžovou kabelkou. Jenomže mi nějak bylo líto peněz, takže jsem si nakonec odnesla alespoň rukavice...

A co vy, milé ženy-in, máte také takové starosti jako Klárka? Co vás na nakupování oblečení baví a co naopak štve? Co jste si poslední dobou koupila hezkého? Pochlubte se, i to patří k dnešnímu tématu

redakce@zena-in.cz

Třetí a poslední nápověda do soutěže:

Abyste uhodli jméno této zpěvačky, stačí vám dvě slova: Brýle a mikádo

Reklama