Bulvár

Cože? Pozitivní kritiku?

Čtenářka Tora Tora Tora přispěla již včera k našemu dnešnímu tématu svým nezaměnitelným slohem. Hodnotí a komentuje.

Cože? Pozitivní kritiku? Dobrá tedy.

Milí a milé
Psát o tom dobrém sice těší, ale vede k zahálce. Zmínit nedostatky je motivující. Takže mi dovolte vás zvednout z lenošek.

Žena-in si za léta své existence vydobyla zvláštní výsadní postavení. Nemyslím v mé rezidenci. Myslím mezi ženskými internetovými magazíny. Stejně jako si hýčkají čtenářky Ženu-in a jde jim o její rozkvět, vychovala si Žena je. Pokud se chcete dobrat k nějakému rozhodnutí, představte si, jak taková průměrná ž-ínka vypadá.

Tak především se bude bránit tomu slovu průměrná. Je žádostivá informací. Přesných a pestrých. Nemá ráda plytké úvahy o nesmrtelnosti chrousta. Od autora článku vyžaduje stanovisko, názor. Protože ho sama má. Jasný a ucelený. Ráda ho konfrontuje. Když se řekne A, chce slyšet i B. Není přelétavá. Ženě in dává sebe a je smutná, když se s její librou masa jedná jako s fotbalovým míčem.

Je hravá jako kočka ale nemá devět životů, takže si ten jeden chce pořádně užít. Není blbá, nenechá se utáhnout na vařené nudli. Je všestranná. Pokud selžou metody přímého boje, je schopna vést gerilovou válku v uzavřených diskuzích libovolně dlouho. Pro takové případy disponuje několika multi-identitami, tzv. mulťáky. Takže je efektivnější sundat brýle a jít ven na férovku než se schovávat.

Je silnou osobností a je ráda mezi svými. A na všetečné otázky:“Miláčku, co jsi dělala celý den, že není teplá večeře?“ Odpovídá:“ Byla jsem na Ženě-in,“ ze zásady hrdě. Tak jí dopřejte těch několik vrtochů.

Máte téma? Chyťe ho za koule a vyždímejte z něj maximum. Zapomeňte na to, že bysme se někdy shodly jestli polykat či holit. Máte informaci? Jděte po ní a dodejte nám ji se vším všudy pěkně na plátky a s restovanými brambůrky. Máme kecy? Dopřejte nám je i s nějakou fundovanou odpovědí. Udělejte co chcete a pište o čem vám libo, ale ať to má hlavu a srdce.A nikdy, nikdy nechtějte být průměrní jako ostatní.

TTT

PS: Slíbili jste číslování fotek u módních či designerských témat aby se nám lépe drbalo. Dení téma je dobré, ale přemýšleli jste o týdenním tématu, které by jako tenká linka spojilo a ovonělo celotýdenní vydání? A co akce, do které by se zapojily čtenářky....dobročinnost, darování krve, cestování....vznikla by originální reportáž nebo seriál reportáží. A proč by čtenářky nemohly přiblížit město ve kterém žijí a trochu ostatní nalákat? Nebo netradiční hobby. Nebo tradiční a trochu jinak? Fotosouteže, retro témata..... nerady sedíme na zadku.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Děkuji za zhodnocení našeho magazínu, já bych to tak pěkně neuměl. A k PS: o číslování fotek nic nevím. To já sám? A co se týče týdenního tématu, kdysi za Markéty Breníkové jsme to zkoušeli. Chtěli jsme řešit důležité společenské problémy a čekali, že se do toho zapojíte. Odezva byla však více než slabá, prakticky nulová, takže jsme od toho ustoupili, Je otázkou, zda to nezkusit znova. Ale nejsem si jist, zda by se to setkalo s úspěchem.

Jaká témata byste si na týdenní téma představovaly?

A co se týče dobročinnosti - minulý rok byly dvě sbírky a druhá se už nesetkala s příliš velkým ohlasem. Cestování se čtenářkami občas děláme, a pokud někdo má za koníček zajímavé hobby, sem s ním - reportáž rádi uděláme...

Dnes je tématem dne náš magazín. Pište nám, co vám dal i vzal. Co se vám na něm líbí a co nelíbí. Vše směřujte na mail:

redakce@zena-in.cz

 

   
10.05.2011 - Blog redakce - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [11] heligona [*]

  Tak tak, zajímavé soutěže, cestování, poznávačky... zvedněme se ze židlí  a bude fajn Sml54

  superkarma: 0 10.05.2011, 12:22:23
 2. avatar
  [10] ToraToraTora [*]

  Radku, o tom číslování určitě Dana Svobodová ví....párkrát se to tu objevilo a pak to zase zapadlo....asi jsme nechválily dostatečně bujaře.

  A jinak bych to týdenní téma neházela ajncvaj do koše.....vychovaly jste si čtenářky a vy i my jsme někde jinde než na startu Sml24

  superkarma: 1 10.05.2011, 10:53:09
 3. avatar
  [9] ToraToraTora [*]

  bubidani — #1 Případ z poslední doby byla ta obezita dětí v souvislosti s štítnou žlázou...takové nijaké. Žádný příběh z osobního života ani rada pro štítařky a že jich je mezi čtenářkami moc. Jen takové: pan doktor mi řekl, že kamarádka pravdu nemá Sml80

  superkarma: 0 10.05.2011, 10:46:07
 4. avatar
  [8] ToraToraTora [*]

  DanaD — #3 Já to takhle nějak myslela. Dobročinnost je široký pojem a dělá se spousta akcí a podpory nejrůznějších projektů. Šlo o to, že by se zapojily aktivně čip pasivně čtenářky i redakce.

  superkarma: 0 10.05.2011, 10:44:38
 5. avatar
  [7] Alena613 [*]

    DanaD — #3

  Sml67 Sml67 přesně,  souhlasím .

  superkarma: 0 10.05.2011, 09:13:44
 6. avatar
  [6] evelyn [*]

  Sml30Sml30Sml30moc vystizne

  superkarma: 0 10.05.2011, 08:57:59
 7. avatar
  [5] peetrax [*]

  DanaD — #3 mně se líbilo i to, co tu psala minulý týden Vlaďka - upozornit na možnost venčení psů z útulku. Sml67

  superkarma: 0 10.05.2011, 08:46:40
 8. avatar
  [4] peetrax [*]

  Pěkný! Ty pozvánky do měst tu jednu dobu byly, dělala to, tuším Míša, ale asi to pak nějak skončilo. Reportáže z akcí jsou dobrý nápad, dárcovství krve tu bylo už pěkně dávno, to by nebylo špatný zopakovat... A k prosbě o číslování se přidávám, to bylo u článků o módě tehdy, tuším...

  superkarma: 0 10.05.2011, 08:45:45
 9. avatar
  [3] DanaD [*]

  Co se tyce te dobrocinnosti... nemusite prece hned organizovat sbirky... stacilo by treba  upozornit na akce utulku at psich nebo kocicich..  maji to docela vymakane.. a nejsou to jen sbirky, spis nabizeji ruzne vyrobky, ze kterych jde pak cast na opustena zvirata... Sml80

  1. na komentář reaguje peetrax — #5
  2. na komentář reaguje Alena613 — #7
  3. na komentář reaguje ToraToraTora — #8
  superkarma: 0 10.05.2011, 08:43:44
 10. avatar
  [2] Eliana [*]

  Toro, tys mne dneska nakopla víc než litr kafe!Sml67Sml67

  superkarma: 0 10.05.2011, 08:38:25
 11. avatar
  [1] bubidani [*]

  chodim na ži jen cirka rok, takže zas takový přehled nemám, ale tora to vylíčila moc hezky, když už o něčem psát, tak pořádně ale zase aby to nebylo kilometr dlouhý a tím pádem ubíjejicí, aneb co nejvíc muziky za co nejméně peněz Sml57

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #9
  superkarma: 0 10.05.2011, 08:10:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme