Bulvár

Courtney Love zatčena

Britská policie včera zadržela temperamentní herečku a zpěvačku Courtney Love. Vdova po Kurtu Cobainovi (Nirvana) údajně během cesty napadla palubní personál. Příslušníci policie jí pouta nasadili bezprostředně po přistání na londýnském letišti Heathrow.
Osmatřicetiletá Love si včera vyrazila do Londýna z Los Angeles na benefiční koncert, na kterém by měl hrát také Elton John nebo Sinead O´Connor. Když se letadlo vznášelo nad atlantickým oceánem, vešla rockerka do pilotní kabiny. Internetovému časopisu E! online to přiznala mluvčí britského letiště, která Courtney označila za "pasažéra, který se neumí ovládat".
Kapitán letadla o útoku ještě před přistáním informoval policii. Krátce po jedenácté hodině dopoledne, kdy letadlo přistálo, příslušníci zpěvačku zadrželi. Zakladatelka a frontmanka ženské rockové skupiny Hole nasadila profesionální úsměvy pro přítomné televizní kamery a poté jí policie odvedla do policejní dodávky.
V krátkém tiskovém prohlášení Love ústy svého mluvčího incident v letadle popisuje takto: „Byla tam krátká, ostřejší výměna názorů během letu, ale zatčení policií je přehnaná reakce."
Zpěvačku policie obvinila z nevhodného chování a ohrožování bezpečnosti letu. Hrozí jí za to až dvouleté vězení. Policie Courtney Love předběžně vyslechla už na letišti. Zpěvačka se prý v letadle odmítala posadit a zapnout si bezpečnostní pás. Její nechuť k přepravním standardům vyústila ve slovní napadení personálu letadla. Správa britského letiště nehodlá rockerce dát nic zadarmo. „Nebudeme tolerovat výbušné chování pasažérů. A nezáleží na tom, jestli se jedná o známou osobnost nebo řadového cestujícího," stojí v policejním protokolu.
   
06.02.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Křečkomyš [*]

  Oni si snad myslí, že jsou bozi nebo co :-(

  superkarma: 0 06.02.2003, 19:37:46
 2. avatar
  [3] Kocicka [*]

  káča...její táta by jí měl pořádně nařezat na prdel a dát domácí vězení. Vychovaná Superstar!

  superkarma: 0 06.02.2003, 11:45:56
 3. avatar
  [1] Kájina [*]

  superkarma: 0 06.02.2003, 08:13:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme