Opary jsou puchýřky, které se vyskytují v oblasti úst, nosu a brady. Jedná se o neestetické onemocnění, které podle statistik trápí až každého šestého z nás.

 

Člověk s oparem zažívá při kontaktu s lidmi nepříjemné pocity studu, má pocit, že by měl opar zakrývat, neustále se ho rukou dotýká a „kontroluje“, jak vypadá. A jak teprve může opar znepříjemnit okamžiky, na kterých nám opravdu záleží? Takový opar, který vypukne ráno, než jdeme na důležitou schůzku, na rande nebo dokonce pohovor do nového zaměstnání, dokáže rozhodit snad každého

 

Přelom v léčbě oparů

Dobrá zpráva pro všechny, kdo trpí opakovanými opary v obličeji. Opary mohou být nyní léčeny efektivně a přitom esteticky: ultratenkou, neviditelnou náplastí na opary Compeed®.

Náplast se aplikuje přímo na opar a přináší okamžitou úlevu od bolesti a pocitů svědění a pálení. Rovněž významně zkracuje dobu léčení.

 

Náplast Compeed® – nejdiskrétnější způsob rychlé léčby oparů

Nová Compeed® – náplast na opary je ultratenká, pružná a téměř neviditelná hydrokoloidní náplast určená pro léčbu oparů v obličeji. Ačkoli sama je téměř neviditelná, dokáže opar zamaskovat a dokonce je možné na ni nanést make-up nebo rtěnku.


Compeed® – náplast na opary omezuje riziko kontaminace

Díky „motýlkovému“ aplikátoru je možné náplast aplikovat bez dotyku oparu a také po dobu jeho léčby opar bezpečně uzavírá. Tím se významně snižuje riziko jeho kontaminace, stejně jako riziko přenosu infekce na další části těla nebo na ostatní.

 

Náplast proti oparům je nepostradatelná

Náplast na opary se brzy stane nepostradatelnou výbavou všech, kdo i přes propuknutí oparu chtějí vypadat dobře. Ve společnosti, na plese, při pohovoru nebo na rande, zkrátka všude, kde prostě musíme vypadat dobře, je náplast ideálním prostředkem pro efektivní a současně estetickou léčbu oparu.

 

Výhody náplasti oceníme také například v práci - nejen z estetických důvodů, ale i kvůli hygieně – nebudeme se muset bát, že šíříme opar na ostatní, a budeme působit sebevědoměji. Doma už se nemusíme bránit fyzickému kontaktu s blízkými (i když opatrnost při sdílení např. nádobí je jistě i nadále namístě), při jídle a pití náplast omezuje kontaminaci a mírnění bolesti při dotyku oparu. A své uplatnění má náplast i v noci, jelikož brání otisku do polštáře.

 

Náplast Compeed® se prodává v lékárnách bez předpisu. Každé balení obsahuje zrcátko (pro snadnou aplikaci) a 15 individuálně balených náplastí, které vystačí v průměru na 1 léčbu oparu a vejde se do každé kabelky.

 

Více informací na www.naplastnaopary.cz

Reklama