Do redakce nám právě doručili čokoládový balíček pro výherkyně z druhého týdne naší adventní soutěže s věrnostním klubem Žena-in.cz.  Balíček z čokoládovny Carla je určen nejen k mlsání, ale usnadní také vánoční pečení. Co na Vás v balíčku čeká konkrétně?

Začneme tou největší bonboniérou, která na nás z balíku vykoukla. Jedná se o Laguna Premium z kvalitní hořké a bílé čokolády plněné jemným lískooříškovým krémem.  Pokud odoláte a nezačnete po vybalení ihned ochutnávat, mohla by se tato bonboniéra stát i hezkým dárkem pro vaše blízké. Vypadá opravdu luxusně.

carla košik

Jako druhé jsme v balíčku našli Čokoládové jazýčky z mléčné čokolády. Trošku na nás dýchla nostalgie a opět se dostavila neodolatelná chuť ihned ochutnat. Neláká vás také okamžitě zjistit, jestli chutnají stejně, jako si pamatujeme z dětství? Dvě další balení vsázejí na osvědčené chutě. Mezi višněmi v hořké 70% čokoládě a mandlemi v hořké čokoládě a kakau si vybere snad každý. Šťastné výherkyně samozřejmě nemusí váhat a mohou si ihned dopřát obě sladká pokušení.

Pro krizové momenty a čokoládové abstinenční příznaky obsahuje balíček několik tabulek poslední záchrany. Na výběr je mezi klasickou mléčnou, tmavou hořkou se 70% kakaa, oblíbenou mléčnou s lískovými oříšky a jemnou bílou čokoládou.

Hned dvakrát najdete v balíčku kokosovou tyčinku Carla Coco. Sladkost akorát tak do kabelky, anebo malým mlsounům za odměnu nabízí variantu v mléčné i hořké čokoládě.

Zbylý obsah balíčku už tvoří pomocníci na pečení. Carla si dává záležet, aby hospodyňkám co nejvíce ušetřila čas strávený u plotny. Výherkyně se tak můžou radovat ze dvou hotových cukrářských polev v různých příchutích a balení Carla Čokoládových chipsů. Chipsy jsou v podstatě malé čokoládové pecky. Hodí se na zdobení, jako přísada do těst a rozpouštějí se mnohem rychleji než klasická tabulková čokoláda na vaření.  

Reklama