Bulvár

Čokoláda „záhadně“ mizí

Kam mizí čokoláda, která se ocitne v domácnosti čtenářky Karlak? No, hádejte...


Mám moc ráda plněné čokoládové bonbony a hořkou čokoládu. Když se mi dostane do rukou klasická čokoláda vydrží u mě i několik týdnů, protože když na mě přijde čokoládová mlsná, stačí mi na chuť jedna řada z tabulky a pak zas delší dobu nic.

Jakmile se mi dostane do rukou bonboniéra, hlavně ta s višni uprostřed, jsem s ní hotová celkem brzy. Manžel patří do kategorie, kterou Jakub označil: děsně rád. Jednou jsme dostali s manželem od mé babičky, která se vrátila z návštěvy tehdejšího západního Německa, čokolády obřích rozměrů a dárkovou, kilo vážící vánoční kolekci. Svou čokoládu jsem si schovala a kolekci, která byla opravdu nádherná: zlatá prasátka, sněhuláčci, andílci apod., jsem uložila na tajné místečko, protože do Vánoc bylo ještě daleko a mohla by zbytečně dráždit.

Asi za měsíc, když jsem dostala chuť na čokoládu a rozhodla se, že si kousek dám, jsem vytáhla z baru darovanou čokoládu a měla pocit, že je podstatně lehčí než když jsem jí tam dávala. Můj pocit byl správný, čokoláda nikde a obal pečlivě zamaskován. Stačil jeden pohled na manžela a bylo mi vše jasné, šibalsky se usmíval a přiznal že tu svou snědl během dvou dnů a byla tak dobrá, že chodil uždibovat i z mé, protože si mysle,l že když jí tak dlouho nejím, určitě mi nechutná a taky že by se mohla zkazit. Dala jsem mu tenkrát za pravdu, protože čokoládu bych konzumovala dlouho a byla by přece jen škoda jí nechat zkazit.

Na příhodu s čokoládou jsem časem zapomněla. Znovu ožila, když jsem vytáhla na Vánoce kolekci (z tajného místa) s tím, že nějaké čokoládky pověsím na stromeček. Když jsem jí vzala do ruky, hned jsem věděla, že něco není v pořádku. Na prvním patře to celkem ušlo, sem tam chyběla nějaká figurka, ale mašličky byly vzorně vloženy zpět. Na spodním ležely už jen krásné červené mašličky a pár kousků plněných salonek.

Krabici mám dodnes, schovávám do ní vánoční ozdoby, kolekci, protože tajná místa došly, kupuji tak dva dny před štědrým dnem a mám radost, že plněné čokoládové bonbony nepatří mezi manželovy oblíbené.

Krásný den přeje,
Karlak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Čokoláda!

Čekám na...

 • Vaše čokoládové recepty (nejen recepty na čokoládu, ale i zákusky, krémy, ovoce s čokoládou, různé zvrhlé kombinace třeba se sýry...).
 • Vaše zážitky s čokoládou (humorné, mlsavé, erotické, trpké).

Na obojí se těším v redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz
Heslo: COKOLADA

   
03.03.2010 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] vodfon, kolie [*]

  Já pamatuji na krásnou vánoční kolekci z TUZEXU, taky to  bylo škoda jíst. Vystáli jsme na ni pořádnou frontu.Sml80

  superkarma: 0 03.03.2010, 14:40:28
 2. avatar
  [2] karlak [*]

  enka1 — #1 Obal od čokolády vypadal neporušeně snažil se hodně.Sml24  Hlavně že mu chutnalo a na stromečku by to taky dlouho nevydrželo takže mi vlastně usnadnil práci se zdobením.Sml54 

  superkarma: 0 03.03.2010, 14:12:11
 3. avatar
  [1] enka1 [*]

  Šikula, že si s tím dá takovou práciSml22.

  1. na komentář reaguje karlak — #2
  superkarma: 0 03.03.2010, 13:49:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme